Q-SERVICE MOTO

Q-SERVICE MOTO

Q-Service Moto jest projektem przygotowanym przez Dział Motocykli Inter Cars SA. Nowopowstała sieć profesjonalnych warsztatów motocyklowych pod marką Q-Service Moto, obsługująca motocykle wszystkich marek.

Q-SERVICE TRUCK

Q-SERVICE TRUCK

Q-ServiceTruck jest pierwszą ogólnopolską siecią warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999r. firma Inter Cars.

Q-SERVICE

Q-SERVICE

Q-Service to pierwsza ogólnopolska sieć warsztatów samochodowych, która powstała w 1997 r. przy udziale Inter Cars SA. Jest to zrzeszenie wolnych warsztatów, które zachowują własną tożsamość.

Perfect Service

Perfect Service

Perfect Service jest profesjonalną i cenioną przez klientów siecią serwisów samochodowych. Stworzyliśmy ją i rozwijamy z myślą o właścicielach aut, dla których liczą się jakość usług i przystępna cena.

Sieci serwisowe

Koncepcja ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych powstała w firmie Inter Cars S.A. w 1997 r. Jest to zrzeszenie wolnych warsztatów samochodowych, które zachowują własną tożsamość - nazwa firmy i nazwisko właściciela są na pierwszym miejscu.
Perfect ServiceQ-Service MOTOQ-Service TruckWebp.net-resizeimage (1).png