Auto dla serwisu

Auto dla serwisu

Auto dla Serwisu to bardzo atrakcyjny program finansowania samochodów, dedykowany dla stałych Klientów Inter Cars o statusie Warsztatu.

Oferta przygotowana dla naszych Partnerów jest optymalnym rozwiązaniem umożliwiającym pozyskanie samochodów celem dalszego ich wykorzystania w codziennej pracy serwisu: jako pojazd zastępczy dla Klienta w trakcie realizowanych usług serwisowych czy też samochód do wynajmu w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Jesteśmy przekonani, iż szeroka gama marek i modeli pojazdów oraz atrakcyjne i dostosowane do indywidulanych potrzeb okresy wynajmu pojazdów tworzą ofertę dostosowaną do potrzeb naszych Partnerów.

Księgowość dla warsztatu

Księgowość dla warsztatu

Księgowość online we współpracy z Tax Care S.A.

Jest to najnowszy projekt Inter Cars prowadzony wspólnie z Tax Care S.A. – liderem na rynku księgowości online z indywidualną księgową w całej Polsce. Głównym zamierzeniem, jakie nam przyświeca jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa finansowego związanego z minimalizowaniem ryzyka błędów na przykład w Jednolitych Plikach Kontrolnych, które od 1 lipca 2018r. będą obowiązkowe dla wszystkich przedsiębiorców. Od maja 2017 każdy klient Inter Cars ma możliwość przejść ze swoją księgowością na preferencyjnych warunkach do Tax Care, a co za tym idzie skorzystać z przywilejów takich jak:

Motointegrator

Motointegrator

Motointegrator to platforma internetowa, pośrednicząca pomiędzy kierowcą, a warsztatem i oferująca części do napraw, które w swym asortymencie posiada Inter Cars. 

Flota Motointegrator

Flota Motointegrator
Flota motointegrator to Dział Obsługi Klientów Flotowych, który połączył dystrybucję części zamiennych i sprzedaż usług z nią związanych.