Auto dla serwisu

Auto dla serwisu

AUTO DLA SERWISU - oferta dla warsztatów

Księgowość dla warsztatu

Księgowość dla warsztatu

Księgowość online we współpracy z Tax Care S.A.

Jest to najnowszy projekt Inter Cars prowadzony wspólnie z Tax Care S.A. – liderem na rynku księgowości online z indywidualną księgową w całej Polsce. Głównym zamierzeniem, jakie nam przyświeca jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa finansowego związanego z minimalizowaniem ryzyka błędów na przykład w Jednolitych Plikach Kontrolnych, które od 1 lipca 2018r. będą obowiązkowe dla wszystkich przedsiębiorców. Od maja 2017 każdy klient Inter Cars ma możliwość przejść ze swoją księgowością na preferencyjnych warunkach do Tax Care, a co za tym idzie skorzystać z przywilejów takich jak:

Serwisowanie urządzeń

Serwisowanie urządzeń

Nasza firma świadczy usługi montażu i serwisu urządzeń:

- podnośniki
- wyważarki i montażownice
- urządzenia do obsługi klimatyzacji
- urządzenia do obsługi geometrii
- testery diagnostyczne
- myjnie samochodowe i urządzenia wysokociśnieniowe

Więcej szczegółowych informacji na temat serwisu poszczególnych urządzeń znajduje się TUTAJ

W celu...

Sieci serwisowe Inter Cars S.A.

Sieci serwisowe Inter Cars S.A.
Koncepcja ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych powstała w firmie Inter Cars S.A. w 1997 r. Jest to zrzeszenie wolnych warsztatów samochodowych, które zachowują własną tożsamość - nazwa firmy i nazwisko właściciela są na pierwszym miejscu.

Motointegrator

Motointegrator

Motointegrator to wyszukiwarka serwisów i usług motoryzacyjnych  oraz nowoczesne narzędzie promocji i komunikacji z klientem przeznaczone dla warsztatów.

Flota Motointegrator

Flota Motointegrator
Flota motointegrator to Dział Obsługi Klientów Flotowych, który połączył dystrybucję części zamiennych i sprzedaż usług z nią związanych.