Data publikacji: 2015-02-03

Kredyt

Zakupy na raty kojarzą się przede wszystkim ze sprzętem AGD, RTV lub meblami. W Inter Cars z tej opcji można korzystać również, nabywając części zamienne, urządzenia wyposażenia warsztatowego czy np. kask motocyklowy.

Być może u innych jest to niemożliwe, jednak w Inter Cars oczywiście tak. Co więcej, nie ma tu żadnego chodzenia po bankach, przygotowywania sterty dokumentów w postaci bilansów czy świadectw o niezaleganiu, a także długiego, nerwowego oczekiwania na decyzję. Inter Cars oferuje decyzję kredytową udzieloną w krótkim czasie, podpisanie umowy i odbiór towaru, a to wszystko w jednym miejscu – w punkcie sprzedaży, w którym klient robi zakupy. Choć rzeczywistość przyzwyczaiła do bardziej skomplikowanych rozwiązań, to w Inter Cars program kredytu ratalnego funkcjonuje właśnie na takich prostych zasadach. Prowadzony jest on we współpracy z Santander Consumer Bank SA.

Aby kupić towary handlowe, będące w ofercie Inter Cars, na niskooprocentowane raty, bez konieczności dokonywania wpłaty własnej, wystarczy:

  • przyjść do wybranego punktu sprzedaży Inter Cars i wybierać produkt, który chce się zakupić w systemie ratalnym,
  • przekazać swój dowód osobisty osobie, która w ciągu kilku następnych minut udzieli informacji o decyzji kredytowej,
  • podpisać umowę.


Wówczas towar zostanie wydany.