Finansowanie

Leasing maszyn i urządzeń warsztatowych nigdy nie był tak prosty

Inter Cars, we współpracy z wiodącymi firmami leasingowymi takimi, jak Europejski Fundusz Leasingowy SA, Raiffeisen-Leasing SA oraz Idea Leasing SA, przygotował dla swoich klientów możliwość leasingowania maszyn i urządzeń warsztatowych. Atrakcyjne warunki finansowe w połączeniu z uproszczonymi procedurami i skróconym czasem obsługi są standardem, który klienci mają na wyciągnięcie ręki. Inter Cars pomaga wyposażyć każdy warsztat od A do Z, jak również wymienić stare urządzenia na nowe. Inter Cars zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę i fachowe doradztwo nie tylko przy doborze urządzenia, ale również przy wyborze optymalnego dla każdego klienta sposobu jego finansowania. Doświadczeni pracownicy doradzą i przedstawią rozwiązania finansowe dopasowane do preferencji oraz możliwości. Firma daje przy tym możliwość podpisania umowy i odebrania urządzenia bez konieczności wychodzenia z warsztatu.

Zobacz więcej

Kredyt

Zakupy na raty kojarzą się przede wszystkim ze sprzętem AGD, RTV lub meblami. W Inter Cars z tej opcji można korzystać również, nabywając części zamienne, urządzenia wyposażenia warsztatowego czy np. kask motocyklowy.

Zobacz więcej

Flota Motointegrator

Flota motointegrator to Dział Obsługi Klientów Flotowych, który połączył dystrybucję części zamiennych i sprzedaż usług z nią związanych.

Ekologia

Gospodarka odpadami w warsztacie

* Każdy warsztat samochodowy jest producentem odpadów. W ostatnim czasie zmieniły się przepisy dotyczące gospodarki odpadami, a nowe wejdą w życie 1 lipca 2013 roku.
Gospodarka odpadami w warsztacie

Skup złomu akumulatorowego

IC Premia Cash przygotowała dla klientów Inter Cars S.A., propozycję zdobycia dodatkowego rabatu za zakupy akumulatorów.
Skup złomu akumulatorowego

Odbiór odpadów warsztatowych

Inter Cars SA, w ramach projektu „Bio Service”, zajmuje się kompleksowym odbiorem odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oferta skierowana jest do warsztatów zrzeszonych w sieciach warsztatowych Inter Cars oraz w innych sieciach, a także do warsztatów niezależnych.
Czytaj więcej na intercars.com.pl

Skup rdzeni

Firma Lauber uruchomiła projekt odkupu online używanych części samochodowych (rdzeni), które spełniają kryteria przyjęcia opracowane przez firmę. Aby odsprzedać posiadane elementy, wystarczy wejść na stronę www.skuprdzeni.pl
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Formularz doboru urządzeń i narzędzi

Nasza firma świadczy usługi montażu i serwisu urządzeń. 

Dobór narzędzi

Dobierz specjalistyczne narzędzia dla Twojego auta.

Zbuduj z nami swój warsztat

Rozważasz rozwój warsztatu do usług oferowanych przez Twój warsztat ale nie wiesz, czy to dobra decyzja? Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej myjni?Poznaj naszą ofertę inwestycji pod klucz.

Części silnikowe

Specjalnie dla warsztatów współpracujących z Inter Cars przygotowaliśmy komórkę, która ma na celu szeroko rozumianą pomoc w zakresie części silnikowyc. Dział ten służy profesjonalnym doradztwem serwisom…

Instalacje LPG

W styczniu 2005 roku Inter Cars S.A. otrzymał wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury Homologacje PL*0040*00/G na sposób montażu samochodowych instalacji LPG. W ramach tej homologacji montażu dokonywać…

Ogrzewanie DEFA

DEFA WarmUp jest postojowym ogrzewaniem samochodów zasilanym prądem zmiennym z sieci 230V. W sposób wygodny, bezpieczny i wydajny system ten sprawia, że kierowcy…

Szkolenia tematyczne

W celu ułatwienia rozwoju naszym partnerom, posiadamy w swojej ofercie szkolenia techniczne, produktowo-techniczne oraz biznesowe. Każdy klient Inter Cars SA może korzystać zarówno z pojedynczych szkoleń tematycznych, jak i z programów szkoleniowych, które kompleksowo omawiają daną dziedzinę.