Finansowanie

Leasing maszyn i urządzeń warsztatowych nigdy nie był tak prosty

Inter Cars SA, we współpracy z wiodącymi firmami leasingowymi takimi, jak Europejski Fundusz Leasingowy SA, PKO Leasing SA oraz Idea Getin Leasing SA, przygotował dla swoich klientów możliwość leasingowania maszyn i urządzeń warsztatowych.

Zobacz więcej

Flota Motointegrator

Flota motointegrator to Dział Obsługi Klientów Flotowych, który połączył dystrybucję części zamiennych i sprzedaż usług z nią związanych.
logo_Program_flotowyx166.png

Ekologia

Bio Service

Założeniem projektu jest przekonanie i zachęcenie warsztatów do świadomego i zgodnego ze standardami gospodarowania odpadami powstającymi w ich codziennej działalności (odpadami niebezpiecznymi dla środowiska naturalnego oraz komunalnymi).
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Gospodarka odpadami

Każdy warsztat samochodowy w rozumieniu przepisów ustawy o odpadach jest wytwórcą odpadów. Natomiast pojęcie odpadu definiujemy jako każdą substancję lub przedmiot, który posiadacz pozbywa się, zamierza się pozbyć lub do pozbycia się we właściwy sposób jest zobowiązany.
Gospodarka odpadami w warsztacie

Odbiór odpadów warsztatowych

BIO SERVICE zajmuje się kompleksowym odbiorem odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Czytaj więcej na intercars.com.pl

Skup złomu akumulatorowego

BIO SERVICE połączył ekologię z doraźnymi profitami dla swoich klientów. Zapraszamy do najbliższej filii Inter Cars S.A. w celu oddania zużytych akumulatorów i otrzymania w zamian dodatkowych korzyści.
Skup złomu akumulatorowego

Formularz doboru urządzeń i narzędzi

Nasza firma świadczy usługi montażu i serwisu urządzeń. 

Dobór narzędzi

Dobierz specjalistyczne narzędzia dla Twojego auta.

Zbuduj z nami swój warsztat

Rozważasz rozwój warsztatu do usług oferowanych przez Twój warsztat ale nie wiesz, czy to dobra decyzja? Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej myjni?Poznaj naszą ofertę inwestycji pod klucz.

Części silnikowe

Specjalnie dla warsztatów współpracujących z Inter Cars przygotowaliśmy komórkę, która ma na celu szeroko rozumianą pomoc w zakresie części silnikowyc. Dział ten służy profesjonalnym doradztwem serwisom…

Instalacje LPG

W styczniu 2005 roku Inter Cars S.A. otrzymał wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury Homologacje PL*0040*00/G na sposób montażu samochodowych instalacji LPG. W ramach tej homologacji montażu dokonywać…

Ogrzewanie DEFA

DEFA WarmUp jest postojowym ogrzewaniem samochodów zasilanym prądem zmiennym z sieci 230V. W sposób wygodny, bezpieczny i wydajny system ten sprawia, że kierowcy…

Szkolenia tematyczne

W celu ułatwienia rozwoju naszym partnerom, posiadamy w swojej ofercie szkolenia techniczne, produktowo-techniczne oraz biznesowe. Każdy klient Inter Cars SA może korzystać zarówno z pojedynczych szkoleń tematycznych, jak i z programów szkoleniowych, które kompleksowo omawiają daną dziedzinę.