Data publikacji: 2017-07-26

Strefa ciężarowa na Targach Inter Cars

Podczas 16. Targów Inter Cars zostanie wydzielona specjalna strefa ciężarowa, skupiająca dostawców części do pojazdów ciężarowych. Specjaliści z branży będą mogli spotkać się w niej, by podzielić się doświadczeniami i porozmawiać o problemach.

Wydzielenie osobnej strefy ciężarowej podyktowane jest przede wszystkim wygodą uczestniczących w Targach właścicieli i pracowników firm oraz serwisów związanych z tym segmentem rynku. Dzięki temu mogą oni w jednym miejscu znaleźć stoiska tych wszystkich dostawców, którymi są zainteresowani, bez konieczności szukania ich wśród ogromu stoisk, również osobowych.

- Targi mają na celu m.in. nawiązanie kontaktów i wymianę doświadczeń. Łatwiej jest to zrobić, jeśli wszyscy specjaliści - i dostawcy, i klienci – oraz my, jako pośrednik łączący te dwa obszary, jesteśmy w jednym miejscu – podkreśla Piotr Nazorek, Dyrektor Działu Produktu RPU w Inter Cars.


Dobra praktyka

Strefa ciężarowa zostanie wydzielona na Targach Inter Cars już po raz trzeci. Ta formuła sprawdziła się zarówno w 2014 roku, jak i podczas jubileuszowych Targów w 2015 roku.

- To rozwiązanie chwalone przez klientów. Podkreślają oni, że dobrze czują się w towarzystwie, złożonym ze specjalistów z tego rynku. Co ważne, również dostawcy zaakceptowali taką formę. Jak słyszymy, są zadowoleni, że przychodzący do ich stanowiska goście targowi nie są już tak różnorodni, ale że trafia do nich właśnie wyłącznie klient ciężarowy – mówi Damian Kostro, Dyrektor Sprzedaży RPU w Inter Cars.


Ekspozycja z częściami do pojazdów rolniczych

Poza stoiskami dostawców w strefie ciężarowej na Targach na klientów będzie czekać osobna strefa przygotowana przez Inter Cars z udziałem pracowników działów sprzedaży i zamówień. Będzie reprezentowana tam również sieć serwisowa Q-Service Truck. Spółka zaprasza też do odwiedzenia części ekspozycji poświęconej ofercie części do pojazdów rolniczych, gdzie będzie można spotkać się ze specjalistami w tej branży.