Data publikacji: 2020-04-18

Środki ochronne – pierwsze warsztaty już je otrzymały

Chęć niesienia pomocy to jeden z nadrzędnych celów akcji #pomagamypomagać. W związku z prowadzonymi działaniami, pierwsze warsztaty otrzymały już materiały, które pomogą im funkcjonować w tym ciężkim okresie. Na jaką jeszcze pomoc mogą liczyć mechanicy ze strony Inter Cars i dostawców części?

sr ochronne Inter Cars.jpg
sr ochronne IC.jpg

Wszystkie pakiety ochronne oraz ulotki w formacie A4 zostały już skompletowane i są sukcesywnie wysyłane do klientów. Jako pierwsze pakiety otrzymały serwisy z sieci Q Service Castrol i Q-Service Truck. Do kolejnych warsztatów materiały również docierają.

- Chcielibyśmy serdecznie podziękować za całą pomoc i życzliwość w związku z kryzysową sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa. Dziękujemy za „pakiet ochronny” i za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni przez Inter Cars. Wierzymy, że dzięki tej pomocy uda nam się przetrwać ten ciężki okres – mówią przedstawiciele P.J AUTO SERWIS z Rudy Śląskiej.

#pomagamypomagać to pomoc dla właścicieli warsztatów, którzy zmagają się dzisiaj z wieloma problemami. Z jednej strony jest to zmiana podejścia do prowadzenia biznesu i reagowania na bieżące wydarzenia, a z drugiej są to problemy wnikającej ze zmniejszającej się liczby klientów w warsztacie w czasie pandemii koronawirusa.

Inter Cars wspólnie ze swoimi Partnerami biznesowymi proponuje warsztatom wsparcie i chęć niesienia pomocy w rozwiązywaniu  problemów, na które nikt nie był przygotowany.

Oprócz pakietów ochronnych Inter Cars przygotował dla klientów inne narzędzia, które mają za zadanie pomóc przetrwać warsztatowcom ten ciężki czas. Są to m.in. treści marketingowe, które mają za zadanie zachęcić kierowców do wizyty w warsztacie, a także bezpłatne webinary, pomagające poszerzyć wiedzę, tak cenną w tym trudnym czasie. Do tej pory odbyły się dwie sesje szkoleń, kolejna zaplanowana jest na czwartek 23 kwietnia.

Akcja #pomagamypomagać wspierana jest przez czołowych dostawców części i środków smarnych. Są to Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, Mann Filter, Filtron, Delphi, Febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, Osram, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.

Podobne artykuły

Wymiana oleju silnikowego – kiedy i po co?

Wymiana oleju silnikowego – kiedy i po co?

W maju kolejny webinar od Inter Cars

W maju kolejny webinar od Inter Cars

Bezpieczna rodzina w podróży

Bezpieczna rodzina w podróży

Wszystko o Katalogu Online, e-Cat oraz e-Sowie

Wszystko o Katalogu Online, e-Cat oraz e-Sowie