NASI TRENERZY

GRZEGORZ SIWECKI

Mechanik i elektromechanik samochodowy specjalizujący się w naprawach samochodów ciężarowych i osobowych.  Trener techniczny od 2011 roku, a od 2016 również koordynator szkoleń technicznych w Inter Cars S.A.

Absolwent samochodówki oraz Szkoły Trenerów Biznesu  Grupy TROP. Pasjonat motoryzacji i stosowania metodyki uczenia w działaniu ‘Action Learning’. Swą wiedzę i umiejętności  regularnie  aktualizuje w trakcie szkoleń przygotowanych przez czołowych producentów branży motoryzacyjnej. Autor licznych programów szkoleń, filmów instruktażowych oraz mentor konkursów promujących doskonalenie kompetencji mechanika samochodowego: Young Car Mechanic Polska, Young Car Mechanic Europa, Master Mechanik.

Prywatnie, pasjonat samochodów oraz motocykli terenowych, miłośnik gór oraz wspinaczki sportowej.

Zobacz więcej

PAWEŁ SZYMAŃSKI

Realizując swoje zainteresowania poprzez kierunki kształcenia a później pracę związał się z motoryzacją. Życie zawodowe rozpoczął jako elektromechanik w serwisie Toyoty. Praca w warsztacie umożliwiła mu zdobycie doświadczenia praktycznego oraz dała dobre podstawy do dalszej edukacji i rozwoju zawodowego. Pracując później w autoryzowanych serwisach Hondy, Volvo oraz Renault rozwijał swoje umiejętności i wiedzę zarówno w zakresie szeroko pojętej diagnostyki jak też naprawy. Po ukończeniu specjalistycznego kursu w Szkole Serwisowej Renault Polska uzyskał tytuł Eksperta Technicznego Renault. Przez kolejne lata pracował jako ekspert techniczny w autoryzowanym serwisie Renault. W ramach rozwoju zawodowego, dzieląc się posiadaną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji, rozpoczął pracę jako szkoleniowiec. Od kilku lat związany jest z firmą Inter Cars S.A. prowadząc szkolenia techniczne zarówno w zakresie teorii jak też praktyki.

Zobacz więcej

SPECJALIZACJE

  • Turbodoładowanie w silnikach ZI i ZS

  • Klimatyzacja

  • Budowa i zasada działania nowoczesnych układów zasilania silników diesla

  • Budowa i diagnostyka systemów Common Rail

  • Układy oczyszczania spalin silników ZS