SZKOLENIA E-LEARNINGOWE

Szkolenia e-learningowe, czyli nauka na odległość dzięki dedykowanej platformie edukacyjnej, to niezwykle skuteczny i bardzo szybki sposób na zdobycie bezpłatnej wiedzy branżowej, biznesowej i technologicznej. Uczestnicy szkoleń korzystają ze specjalnie przygotowanych kursów, prezentowanych w ciekawy i atrakcyjny sposób - filmy, symulacje, instrukcje itp...


Zaloguj się do platformyZobacz jak korzystać ze szkoleń

O szkoleniach

E-learning jest to nowoczesna forma uczenia się. Zdobywanie i poszerzanie wiedzy przy wykorzystaniu technik komputerowych oraz Internetu. Jest to prezentowanie materiału szkoleniowego w atrakcyjnej dla uczących się formie z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań multimedialnych łączących obraz z dźwiękiem oraz interaktywnością, wymagającą aktywności użytkownika.

Dzięki temu użytkownik platformy uczy się efektywnie, łatwiej przyswaja i zapamiętuje prezentowane materiały. Kursy szkoleniowe zamieszczane są na platformie e-learningowej, do której użytkownik otrzymuje dostęp po zalogowaniu się. Z dostępnymi kursami uczestnik szkolenia może zapoznać się w dowolnym momencie, w dogodnym dla siebie czasie dopasowując czas realizacji kursu do indywidualnych możliwości. W każdej chwili użytkownik może wrócić do dowolnego miejsca kursu. Długość oraz forma kursów są uzależnione od ilości i rodzaju prezentowanego materiału.

Rozwiązanie to jest alternatywą dla tradycyjnej formy szkoleń stacjonarnych, umożliwia zdobywanie wiedzy bez konieczności dojazdu na miejsce szkolenia a tym samym bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Korzyści, które zapewnia E-Learning:

  • zwiększenie wiedzy i rozwój zawodowy
  • skuteczne podnoszenie kwalifikacji
  • zakres szkoleń atrakcyjny dla właściciela warsztatu jak i pracownika
  • dostęp do zasobów z każdego miejsca (z dostępem do Internetu)
  • oszczędność czasu i pieniędzy

Szkolenia techniczne

Szkolenia techniczne to zasób wiedzy dotyczący rozwiązań technicznych stosowanych w pojazdach, sposobu diagnozowania przyczyn usterek oraz działań pozwalających na unikanie błędów montażowych.

Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe skierowane są do wszystkich zainteresowanych rozwojem swojego warsztatu, zwiększeniem jego konkurencyjności na rynku i poprawą jakości obsługi oraz utrzymaniem i pozyskiwaniem nowych klientów.

Zakres szkoleń obejmuje również informacje dotyczące niektórych regulacji prawnych związanych z prowadzeniem warsztatu, w tym instrukcje dotyczące wypełnienia sprawozdań do organów państwowych.

Szkolenia produktowe

Szkolenia produktowe to baza informacji pomagająca we właściwym doborze części, płynów oraz smarów. Zakres szkoleń pozwala również na poznanie nowych technik i technologii stosowanych w branży motoryzacyjnej.

ERASMUS+

ERASMUS+ to zestaw szkoleń biznesowych z zakresu rozwoju kompetencji koniecznych mechanikowi do prowadzenia najwyższej jakości obsługi klientów. Cykl szkoleniowy, zatytułowany „Rozwój kompetencji mechaników z zakresu profesjonalnej obsługi klienta” finansowany jest przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Erasmus Plus. Szkolenia zostały przygotowane przez ekspertów z Polski, Litwy i Łotwy, przy wsparciu firmy GroMar, odpowiedzialnej za atrakcyjną formę e-learningu.

Moduł I: sprawy organizacyjne i wizerunkowe serwisu.

Moduł II: proces obsługi klienta.

Moduł III: jak utrzymać dotychczasowych klientów i pozyskać nowych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

E-LearningProduktowe

Sposoby i tryby ładowania aut elektrycznych

Szkolenie pozwala szczegółowo zapoznać się z metodami i ograniczeniami procesu ładowania.
Po szkoleniu uczestnik będzie znał sposoby ładowania oraz wiedział jak wpływają one na szybkość ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych plug-in.

Czas potrzebny na zapoznanie się z materiałem: 30 min.
E-LearningProduktowe

Kable do ładowania aut elektrycznych

Pojazdy elektryczne to nie tylko temat na co dzień obecny w mediach oraz prasie branżowej, lecz również w ofercie Inter Cars. W szkoleniu poznacie podstawy przewodowego ładowania aut elektrycznych: budowę, rodzaje oraz standardy połączeń przewodowych.

Czas potrzebny na zapoznanie się z materiałem: 20 min.
E-LearningBiznesowe

IC Katalog Online - Wyszukiwanie po numerze VIN

IC Katalog Online został udoskonalony o dobór części do danego pojazdu z wykorzystaniem numeru VIN. Zwiększa to precyzyjność oraz szybkość doboru części. W celu skorzystania z tej funkcji wystarczy w polu wyszukiwania wpisać numer VIN lub zeskanować bezpośrednio z dowodu rejestracyjnego przy pomocy skanera 2D lub kamerki internetowej.

Czas potrzebny na zapoznanie się z materiałem: 10 min.
E-LearningBiznesowe

Gospodarka odpadami w warsztacie

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szkolenie, mające na celu poprawę świadomości ekologicznej. To nie tylko wiedza z zakresu wpływu odpadów na środowisko, ale także wiedza prawna.

Czas potrzebny na zapoznanie się z materiałem: 30 min.
E-LearningProduktowe

Wycieraczki i systemy oczyszczania szyb

Kontrola stanu wycieraczek stanowi nie tylko obowiązek dla kierowcy ale również dla warsztatów dokonujących napraw, przeglądów pojazdów. Ponieważ prawidłowo działające wycieraczki, ich stan oraz jakość wpływają na bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Warto zatem wiedzieć jak o nie zadbać!

Czas potrzebny na zapoznanie się z materiałem: 30 min.
E-LearningBiznesowe

HaynesPro WorkshopData Ultimate

W szkoleniu zostały zaprezentowane materiały na temat bazy informacji techniczno-diagnostycznej WorkshopData Ultimate dostarczanej przez firmę HaynesPro, która zapewnia warsztatom dane usprawniające pracę i zwiększające zyskowność dzięki zaoszczędzeniu czasu na poszukiwania najważniejszych informacji technicznych w dziedzinie motoryzacji.

Czas potrzebny na zapoznanie się z materiałem: 10 min.

JAK KORZYSTAĆ ZE SZKOLEŃ E-LEARNINGOWYCH


Każdy klient Inter Cars S.A. posiada bezpłatny dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie: e-learning.intercars.eu.
Wymagane dane logowania to numer klienta (login) i hasło, których używasz w innych serwisach Inter Cars (np. w IC Katalogu Online).

Pamiętaj, by podczas logowania jako warsztat wybrać opcję "External customers" (użytkownik zewnętrzny).


Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zapoznaj się z instrukcją.

Polityka cookiesFAQ RODOPowered by IC Developers Team © 2021 Inter Cars