Data publikacji: 2021-12-09
, autor: Anna Nowak

GATES - szkolenie online z układu napędu paska synchronicznego

17 grudnia o godzinie 10.00, zapraszamy na bezpłatne szkolenie online z zakresu układu napędu paska synchronicznego, prowadzone przez ekspertów firmy Gates.

Poszczególne układy w samochodzie tworzą powiązaną przyczynowo skutkową sieć zależności, w konsekwencji których pojazd spełnia swoje zadania, czyli porusza się, przyspiesza, zwalnia itd.

Wadliwe funkcjonowanie któregokolwiek z układów w mniejszym lub większym stopniu bezsprzecznie wpłynie na działanie całego pojazdu. To z kolei przełoży się na bezpieczeństwo kierowcy i przewożonych przez niego pasażerów.

Rolą każdego mechanika jest posiadanie takich kwalifikacji, które pozwolą na pełną diagnostykę pojazdu, eliminację usterek, jak również umiejętne zarekomendowanie napraw, które może nie są jeszcze widoczne, ale w przeciągu krótkiego czasu mogą wpłynąć niekorzystnie na funkcjonowanie całego pojazdu.

17 grudnia o godzinie 10.00, zapraszamy na bezpłatne szkolenie online z zakresu układu napędu paska synchronicznego, prowadzone przez ekspertów firmy Gates.

Paskowe układy napędowe marki Gates znajdują się w specyfikacjach producentów oryginalnego wyposażenia (OE), co umożliwia firmie dostarczanie na rynek części zamiennych produktów równoważnych oryginalnym. Firma jest także głównym dostawcą pasków dla przemysłu motocyklowego. Dlatego spółka Inter Cars korzystając z ogromnego doświadczenia ekspertów firmy Gates, postanowiła zaoferować swoim klientom szkolenie z układu napędu paska synchronicznego.

Wszystkich, którzy chcą zapisać się na szkolenie prosimy o odwiedzenie strony szkoleń Inter Cars i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Kim jest firma Gates?

Firma działa na rynku od 1911 roku, kiedy to inżynier Charles Gates, kupił małą firmę Colorado Tire and Leather Company. Niedługo potem, w 1917 roku jego brat John Gates wynalazł pasek klinowy. Było to przełomowe odkrycie dla motoryzacji w sferze układów przenoszenia mocy. Po wielu latach prób i testów w 1946 roku, opracowany został pierwszy pasek rozrządu. W połowie XX wieku firma ta nieustannie rozszerzając swoją działalność weszła na rynek europejski. Obecnie działa w 30 krajach na całym świecie, realizując strategię unowocześniania i rozwijania swoich produktów. Są nie tylko liderem, ale przede wszystkim największym ekspertem między innymi w zakresie układu napędu.

Cel szkolenia z układu napędu paska synchronicznego

W piątek 17 grudnia uczestnicy szkolenia z układu napędu paska synchronicznego dowiedzą się m.in.:

  • jak wyeliminować przyczynę usterek kluczowych komponentów układu napędu paska synchronicznego (SBDS),
  • jakimi specjalistycznymi narzędziami powinien dysponować warsztat przy diagnozowaniu i naprawie tego układu,
  • jak dobrać komponenty,
  • gdzie szukać instrukcji montażu.

Wejdź TUTAJ i sprawdź wszystkie szczegóły dotyczące szkolenia. Poszerzanie wiedzy pracowników to zawsze dobra decyzja. Dokonaj jej i Ty.