Data publikacji: 2020-01-10

Klasa Biznes

Mauritius to rajska wyspa położonaw południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, około 900 km na wschód od Madagaskaru.Wyspa jest częścią archipelagu Maskarenów.
Turkusowa woda, kryształowe czyste laguny, białe plaże oraz pełne zieleni krajobrazy przyciągają turystów z całego świata. Mauritius to synonim najwyższej klasy i splendoru.

Biznes (1).jpg
Biznes (3).jpg
Biznes (2).jpg

Mauritius 2020*

Termin wyjazdu:  25 lutego - 3 marca 2020

Długość wyjazdu: 8 dni

W programie m.in.:

  • Wypoczynek w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa w opcji all inclusive;
  • Zwiedzanie tropikalnej wyspy Mauritius na wesoło z licznymi niespodziankami, w tym wyprawa do tropikalego Paru Narodowego Chamarel;
  • morska wyprawa po krystalicznie czystych wodach Oceanu Indyjskiego z kąpielami i możliwością snorkellingu;
  • Turniej sportowy o puchar Prezesa Inter Cars
  • Możliwość skosztowania wybornych potraw kuchni kreolskiej;
  • Tematyczne kolacje i duża dawka dobrej zabawy w rytm muzyki i lokalnego tańca Sega.* Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozum-ieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Użyte w folderze zdjęcia przedstawiają przykład-owe miejsca, które uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzić. Dlatego też mogą one różnić się od tych w rzeczywistości. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany progra-mu, z winy nie leżącej po jego stronie.

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu
Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).
Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości).
Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

* Pola wymagane