Data publikacji: 2019-08-06

Express Klub – zasady, rankingi i nagrody

Do 30 września trwa akcja promocyjna Inter Cars – Express Klub. Jej zwycięzcy w grudniu, kiedy Polskę spowije już zimowy marazm, odwiedzą gorący i intrygujący Dubaj, miasto, które z wioski poławiaczy pereł przekształciło się w tętniącą życiem metropolię, pełną technologicznych cudów i przepychu.

shutterstock_729704305.png
shutterstock_241604596.png
shutterstock_228880075.png
shutterstock_1079851868.png
shutterstock_542895016.png
 1. Wspaniałe atrakcje, które Inter Cars przygotował specjalnie dla swoich klientów oraz to, co oferują Zjednoczone Emiraty Arabskie, gwarantują niezapomnianą przygodę.

  Kto bierze udział w akcji?

  Na początku roku wybrana grupa klientów została poinformowana przez Katalog Online lub Przedstawiciela Handlowego o udziale w konkursie.

  Asortyment premiowy, biorący udział w konkursie, to produkty oferowane w sieci sprzedaży Inter Cars i należące do segmentów: osobowego, ciężarowego, blacha, tłumik, oleje oraz akumulator, z wyłączeniem urządzeń wyposażenia warsztatowego, towarów zakupionych poprzez „kiosk osobowy” i „kiosk ciężarowy”, programów komputerowych, materiałów reklamowych i usług, motocykli, skuterów, akcesoriów motocyklowych oraz towarów wyprzedażowych i opon.

  Reguły gry!

  Od początku akcji na kontach Katalogu Online aktualizowany jest ranking, w którym zapoznać można się z realizacją założonego planu sprzedażowego każdego z uczestników. Najlepsi w poszczególnych klasyfikacjach na początku grudnia wspólnie z Inter Cars udadzą się na tygodniową podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.  Natomiast Ci, którym nie uda się uzyskać najwyższych notowań otrzymają rabaty na zakup wyposażenia warsztatowego w Inter Cars.

  Jak tworzone są rankingi?

  Na potrzeby konkursu obowiązywać będą dwie klasyfikacje uczestników, uwzględniające ranking główny oraz ranking wzrostowy. Klienci przypisani w systemie sprzedażowym do rynku samochodów osobowych walczą w rankingu głównym oraz wzrostowym. Klienci rynku pojazdów ciężarowych wyłącznie w ogólnopolskim rankingu wzrostowym. Osiągnięcie najlepszych wyników gwarantuje miejsce premiowane i  jednocześnie uprawnia do zdobycia nagrody.

  W rankingu głównym uczestnicy konkursu pozycjonowani są na podstawie wartości zakupów netto obejmujących produkty z asortymentu konkursowego. Z kolei w rankingu wzrostowym, klienci klasyfikowani są na podstawie wartości realizacji zakupów, powyżej wyznaczonego minimalnego progu zakupowego. Każdy uczestnik konkursu ma możliwość zdobycia nagrody wyłącznie w jednym rankingu – w przypadku zajęcia premiowanego miejsca w rankingu wzrostowym, nie jest już brany pod uwagę w rankingu głównym.

  Dopuszczalne poziomy zakupów olejów oraz akumulatorów zaliczane do pozycjonowania uczestnika w konkursie w rankingach, wynoszą: dla rynku samochodów osobowych: 15% olej i 10% akumulatory oraz dla rynku ciężarowego: 20% oleje i 10% akumulatory.

  Nagrody

  Chcąc nagrodzić jak największą liczbę naszych klientów, ustaliliśmy dwustopniowy system nagród.

  Ci, którzy uplasują się na szczycie rankingu, udadzą się z Inter Cars na tygodniową wycieczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wspaniałe atrakcje przygotowane specjalnie dla zwycięzców oraz egzotyka i wyjątkowość ZEA to mieszanka, która gwarantuje zachwycającą podróż. Po locie ekskluzywnymi liniami Emirates, zwycięzcy zostaną zakwaterowani w pięciogwiazdkowym Hilton Dubai Al Habtoor City, zlokalizowanym przy Dubajskim Kanale Wodnym, 2,5 km od wieżowca Burj Khalifa. W następnych dniach, kiedy już wszyscy odpoczną w luksusowych hotelowych wnętrzach po wyczerpującej podróży, będą mieli możliwość zapoznać się z lokalnymi atrakcjami.

  W Abu Dhabi zobaczą słynny Meczet Szejka Zajida oraz pobawią się w wyjątkowym parku rozrywki Ferrari World.

  W Dubaju zasmakują między innymi towarów z targów przypraw, przepłyną się arabskimi łodziami Abra, obejrzą wyjątkową architekturę miasta, wjadą na taras widokowy Burj Khalifa oraz odwiedzą Dubaj Mall.

  Na pustyni będą mieli okazję poczuć emocje podczas wyprawy samochodami terenowymi po piaskach, obejrzeć pokazy sokolnictwa, przejechać się na wielbłądach i zjeść fantastyczne arabskie potrawy.

  Drugą część programu uczestnicy podróży spędzą w pięciogwiazdkowym hotelu DoubleTree by Hilton Resort&Spa Marjan Island, gdzie będą mieli do dyspozycji prywatną plażę o powierzchni 650 m2 i 5 basenów oraz przepiękny widok z pokojów na morze.

  Poza relaksem w opcji All Incusive klientom Inter Cars zaproponujemy w tym miejscu pełne wrażeń zawody w siatkówkę o Puchar Prezesa.

  Dla uczestników, którzy w rankingach zajmą kolejne miejsca, przewidziane są nagrody finansowe w postaci rabatów na zakup urządzeń wyposażenia warsztatowego dostępnych w ofercie Inter Cars. O wartości rabatu decyduje miejsce rankingu. Szczegółowe informacje dotyczące całej promocji, dostępne są dla każdego klienta w spersonalizowanej zakładce w Katalogu Online.