Data publikacji: 2018-08-09

Nocna jazda

[BORMIO]_Strona_www-ATRAKCJE_CTA_1140x331_narty_noc_v3.jpg

Wyjazd do Bormio to znakomita okazja do zdobycia wspaniałych wspomnień i przeżycia emocji, które na długo zapiszą się w pamięci wszystkich uczestników. Co ważne, przygotowane atrakcje będą czekały na wszystkich gości zarówno w dzień, jak i w nocy. Jednym z ciekawszych punktów wycieczki, który po zmroku będzie do dyspozycji zgromadzonych w Bormio klientów Inter Cars, będzie nocne szusowanie po wyśmienitych stokach narciarskich, zlokalizowanych w tej miejscowości.

Możliwość doświadczenia unikalnej narciarskiej atmosfery okraszonej gwiaździstym niebem, to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej jazdy w dzień. Śnieg nie mięknie od promieni słońca, narty perfekcyjnie trzymają się świeżo przygotowanego stoku, a blask gwiazd i księżyca w połączeniu z profesjonalnymi lampami oświetlają drogę w dół.

Wraz z zamknięciem stoków po dziennej sesji zjazdowej, są one przygotowywane do wieczornego otwarcia. Sztab ludzi dba o prawidłowe naśnieżanie oraz przywracanie wysokiego standardu tras. Kiedy ich praca się skończy, stoki wykorzystywane do organizacji mistrzostw świata, dostępne są dla amatorów białego szaleństwa. Atrakcja ta doskonale wpisuje się w kulturę apres-ski, będąc jej idealnym uzupełnieniem.

« Powrót do strony głównej Bormio