Data publikacji: 2018-08-06

Apres-ski z DJ'em

[BORMIO]_Strona_www-ATRAKCJE_CTA_1140x331_apres_ski_v2_aktualizacja_24082018_v3.jpg

Ten obcobrzmiący termin doskonale znany jest wszystkim, którzy lubują się w jeździe na nartach i snowboardzie. Co więc on oznacza? Jego dosłowne tłumaczenie z języka francuskiego oznacza „po nartach”. Termin ten odnosi się więc do całej kultury sportów zimowych i wspólnego celebrowania wolnego czasu z innymi miłośnikami sportów zimowych.

Zgodnie z tą filozofią wychodzi się z hotelu, idzie na drinka, dyskotekę i bawi z innymi gośćmi danego kurortu. Apres-ski wyrosło i szczególnie popularne jest w Alpach, gdzie nierzadkim widokiem są narciarze, którzy w czasie ostatniego zjazdu zatrzymują się w barze na dole i w pełnym narciarskim stroju zaczynają imprezę z tańcami i śpiewami.

Bormio jest idealnym przykładem miejscowości, która ideę apres-ski rozumie i pomaga ją pielęgnować. Liczne puby, kafejki, restauracje czy dyskoteki zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie stoku zachęcają do biesiadowania i radosnego spędzania czasu.

Co więcej, aby jeszcze lepiej zintegrować klientów Inter Cars, zbudujemy dla nich specjalny namiot, który osadzony zostanie w bezpośrednim sąsiedztwie stoku. To w nim gwiazda polskiej sceny klubowej będzie codziennie zagrzewała do zabawy zgromadzonych gości, serwując im najlepsze hity.

DJ Alex a właściwie Michał Grzybek, to założyciel i współtwórca formacji „A State Of Mind”, producent oraz DJ z ponad 15-letnim stażem. Wieloletni rezydent jednego z największych klubów Dolnego Śląska. Przygodę z muzyką rozpoczął od nauki gry na pianinie, jednak zapragnął spróbować czegoś więcej. Gdy pierwszy raz stanął za sterami konsolety, od razu wiedział, że mixowanie muzyki dla ludzi jest jego przeznaczeniem.

Wieloletnie doświadczenie DJ Alexa nauczyło go, aby nie ograniczać się tylko do jednego gatunku muzycznego. W zależności od klimatu oraz charakteru danego miejsca, potrafi on dostosować swój repertuar do preferencji publiczności, tworząc tym samym idealne warunki do wspólnej zabawy.

DJ Alex podczas Snow&Music Days 2018 będzie odpowiedzialny za oprawę muzyczną w trakcie trwania Apres-ski. W specjalnie wydzielonej strefie, zbudowanej wyłącznie na potrzeby gości Inter Cars, będzie zachęcał Państwa do wspólnej zabawy, serwując najlepsze hity z światowych list przebojów.

Masz pytania dotyczące Snow & Music Days? Zadzwoń na naszą infolinię: +48 22 517 92 11

« Powrót do strony głównej Bormio