Data publikacji: 2018-08-03

NASI PARTNERZY

bormio-partnerzy-head.jpg

Akcja Snow & Music Days 2018 trwać będzie aż do 18 listopada 2018 roku. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział będą mieli możliwość uczestnictwa w jednym z najważniejszych projektów branży aftermarket, który na długo wyznaczy nowe trendy i da rynkową przewagę jego uczestnikom.

W ramach finałowego wydarzenia dystrybutor zabierze swoich klientów na początku grudnia do włoskiego Bormio, gdzie wspólnie z dostawcami, spędzą wyjątkowy czas. Międzynarodowe środowisko, inspirujące rozmowy, a także możliwość szusowania po alpejskich stokach w zapierającej dech w piersiach, malowniczej scenerii Lombardii, to tylko niektóre z atrakcji, jakich spodziewać się mogą uczestnicy przedsięwzięcia. Ponadto specjalnie dla klientów Inter Cars zostanie zorganizowany koncert megagwiazdy, który będzie wspaniałym ukoronowaniem całego wyjazdu i doskonale wpisze się kulturę apres-ski.

Należy podkreślić, że organizacja tak ogromnego eventu nie byłaby możliwa bez wsparcia partnerów. W przedsięwzięcie bardzo mocno zaangażowały się: Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly, Bridgestone, Firestone oraz Dayton.

« Powrót do strony głównej Bormio