Data publikacji: 2018-08-29

Ujawniamy kolejne szczegóły Snow&Music Days 2018!

Ujawniamy kolejne szczegóły Snow&Music Days 2018

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów klubowej sceny w Polsce. Przez wiele lat organizował i współtworzył projekty muzyczne, które ściągały tysiące fanów tanecznych rytmów z całego kraju i nie tylko. Kolejnym wyzwaniem w jego karierze będzie porwanie Państwa do wspólnej zabawy, podczas pobytu w malowniczym Bormio. O kim mowa?

03.jpg
04.jpg
05.jpg
02.jpg
01.jpg

DJ Alex a właściwie Michał Grzybek, to założyciel i współtwórca formacji „A State Of Mind”, producent oraz DJ z ponad 15-letnim stażem. Wieloletni rezydent jednego z największych klubów dolnego śląska. Przygodę z muzyką rozpoczął od nauki gry na pianinie, jednak zapragnął spróbować czegoś więcej. Gdy pierwszy raz stanął za sterami konsolety, od razu wiedział, że mixowanie muzyki dla ludzi jest jego przeznaczeniem.

Wieloletnie doświadczenie DJ Alexa nauczyło go, aby nie ograniczać się tylko do jednego gatunku muzycznego. W zależności od klimatu oraz charakteru danego miejsca, potrafi on dostosować swój repertuar do preferencji publiczności, tworząc tym samym idealne warunki do wspólnej zabawy.

DJ Alex podczas Snow&Music Days 2018 będzie odpowiedzialny za oprawę muzyczną w trakcie trwania Apres-ski. W specjalnie wydzielonej strefie, zbudowanej wyłącznie na potrzeby gości Inter Cars, będzie zachęcał Państwa do wspólnej zabawy, serwując najlepsze hity z światowych list przebojów.

Snow & Music Days 2018

Akcja Snow & Music Days 2018 potrwa aż do 18 listopada 2018. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej ostatnich lat. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w nim udział będą mogli nie tylko spędzić fantastyczny czas w inspirującym towarzystwie, ale zyskają również rynkową przewagę i wiedzę o nadchodzących trendach. Finał akcji odbędzie się w dniach 9-16.12.2018r.

Więcej szczegółów uzyskać można u przedstawicieli handlowych lub w Katalogu Onlinem

Partnerami wydarzenia są takie firmy jak Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.

Podobne artykuły

Nowe marki dołączają do Snow & Music Days 2018

Nowe marki dołączają do Snow & Music Days 2018

Ujawniamy pierwszą gwiazdę Snow & Music Days 2018

Ujawniamy pierwszą gwiazdę Snow & Music Days 2018

Snow & Music Days 2018 – Musisz tam być!

Snow & Music Days 2018 – Musisz tam być!

Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018

Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018