Data publikacji: 2018-08-29

Ujawniamy kolejne szczegóły Snow&Music Days 2018!

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów klubowej sceny w Polsce. Przez wiele lat organizował i współtworzył projekty muzyczne, które ściągały tysiące fanów tanecznych rytmów z całego kraju i nie tylko. Kolejnym wyzwaniem w jego karierze będzie porwanie Państwa do wspólnej zabawy, podczas pobytu w malowniczym Bormio. O kim mowa?

03.jpg
04.jpg
05.jpg
02.jpg
01.jpg

DJ Alex a właściwie Michał Grzybek, to założyciel i współtwórca formacji „A State Of Mind”, producent oraz DJ z ponad 15-letnim stażem. Wieloletni rezydent jednego z największych klubów Dolnego Śląska. Przygodę z muzyką rozpoczął od nauki gry na pianinie, jednak zapragnął spróbować czegoś więcej. Gdy pierwszy raz stanął za sterami konsolety, od razu wiedział, że mixowanie muzyki dla ludzi jest jego przeznaczeniem.

Wieloletnie doświadczenie DJ Alexa nauczyło go, aby nie ograniczać się tylko do jednego gatunku muzycznego. W zależności od klimatu oraz charakteru danego miejsca, potrafi on dostosować swój repertuar do preferencji publiczności, tworząc tym samym idealne warunki do wspólnej zabawy.

DJ Alex podczas Snow&Music Days 2018 będzie odpowiedzialny za oprawę muzyczną w trakcie trwania Apres-ski. W specjalnie wydzielonej strefie, zbudowanej wyłącznie na potrzeby gości Inter Cars, będzie zachęcał Państwa do wspólnej zabawy, serwując najlepsze hity z światowych list przebojów.

Snow & Music Days 2018

Akcja Snow & Music Days 2018 to jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej ostatnich lat. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w nim udział będą mogli nie tylko spędzić fantastyczny czas w inspirującym towarzystwie, ale zyskają również rynkową przewagę i wiedzę o nadchodzących trendach. Finał akcji odbędzie się w dniach 9-16.12.2018r.

Więcej szczegółów uzyskać można u przedstawicieli handlowych lub w Katalogu Online

Partnerami wydarzenia są takie firmy jak Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.

Masz pytania dotyczące Snow & Music Days? Zadzwoń na naszą infolinię: +48 22 517 92 11

Podobne artykuły

Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018

Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018

Nowe marki dołączają do Snow & Music Days 2018

Nowe marki dołączają do Snow & Music Days 2018

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days 2018

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days 2018

Kolejna gwiazda zagra dla uczestników konferencji Snow & Music Days 2018

Kolejna gwiazda zagra dla uczestników konferencji Snow & Music Days 2018