Data publikacji: 2018-10-29

Kolejna gwiazda zagra dla uczestników konferencji Snow & Music Days 2018

Jest autorem licznych hitów, które przebojem zdobywały listy przebojów w naszym kraju, a teksty piosenek na dobre zakorzeniły się w codziennym słowniku wielu osób. Występ tej gwiazdy uświetni Międzynarodową Konferencję Snow & Music Days 2018.

IMG_2721s.jpg
IMG_2753s.jpg

Mrozu, bo o nim mowa, w 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce.  Artysta przez lata ewoluował, odszedł od R'n'B i obecnie w jego muzyce znajdziemy dużo odniesień do rdzennego soulu, bluesa i rock and rolla.

W 2014 roku Mrozu objawił się jako ukształtowany artysta, który płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Płyta ta to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza. Pochodzą z niej takie hity jak: „Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią”, „Jak nie my to kto”, „Poza Logiką” czy wykonany wspólnie z chórem Sound’n’Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w stacjach radiowych w 2014 roku. Artysta zdobył też liczne nagrody, a album „Rollercoaster” pokrył się platyną.

Mrozu cały czas pozostaje wierny zasadzie, że bezwzględnie najważniejsza jest muzyka. Artysta konsekwentnie unika bywania na salonach, chcąc być rozpoznawalnym jedynie przez pryzmat tworzonej muzyki. Fani wielokrotnie mieli okazję usłyszeć go na żywo na niezliczonych, energetycznych koncertach.

Obecnie artysta pracuje już nad nowym albumem, którego premiera przewidziana jest na marzec 2019 roku.

Jego występ będzie obok koncertu Margaret jedną z głównych atrakcji Międzynarodowej Konferencji Snow & Music Days 2018.

Masz pytania dotyczące Snow & Music Days? Zadzwoń na naszą infolinię: +48 22 517 92 11