Data publikacji: 2018-08-13

Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018

Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018

Snow & Music Days 2018 to jedna z najnowszych inicjatyw Inter Cars. Akcja promocyjna, która imponuje rozmachem i rozmiarem, swój finał będzie miała w grudniu w malowniczym, włoskim Bormio. Oto dlaczego wraz z dostawcami zdecydowaliśmy się na taką lokalizację.

akt-bormio-obormio-05.jpg
Narciarskie królestwo

Bormio to jeden z najbardziej popularnych i docenianych kurortów narciarskich we Włoszech. Miasteczko znajduje się w niezwykle urokliwym regionie Lombardii, na wysokości 1225 m n.p.m. w sercu Alp Retyckich, w pobliżu granic Włoch ze Szwajcarią i Austrią. Swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjnym i zróżnicowanym stokom narciarskim. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania zarówno amatorów, jak i osób jeżdżących wyczynowo.Co ciekawe na trasach znajdujących się w tej miejscowości rokrocznie pod koniec grudnia rozgrywane są zawody Pucharu Świata. Trasa Stelvio zaliczana jest do najtrudniejszych w całym cyklu. Dwukrotnie odbywały się tam też Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. Klienci Inter Cars będą mieli okazję spróbować swoich sił na trasach, po których jeżdżą zawodnicy światowej klasy.

Jednak Bormio to nie tylko narty, ale również wszystkie atrakcje związane z kulturą uprawiania tej dyscypliny. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze i atrakcjom apres-ski, miasto oferuje odwiedzającym je turystom możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń.
Oprócz bogatej oferty gastronomicznej, obfitującej w puby, kluby i restauracje, w Bormio skorzystać można z licznych łaźni i źródeł termalnych, które przyniosą ukojenie i odstresowanie.

Snow & Music Days 2018 – Musisz tam być!

Akcja Snow & Music Days 2018 wystartowała 2 lipca i potrwa aż do 18 listopada 2018. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział będą mieli możliwość uczestnictwa w jednym z najważniejszych projektów branży aftermarket, który na długo wyznaczy nowe trendy i da rynkową przewagę jego uczestnikom.
Wszystko za sprawą obecności dostawców – firm Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton, którzy zostali zaangażowani do tego projektu i którzy będą obecni podczas wydarzenia, wsłuchując się w głosy swoich klientów i radząc im swoim doświadczeniem oraz wiedzą.

Masz pytania dotyczące Snow & Music Days? Zadzwoń na naszą infolinię: +48 22 517 92 11


« Powrót do strony głównej Bormio

Podobne artykuły

Kolejna gwiazda zagra dla uczestników konferencji Snow & Music Days 2018

Kolejna gwiazda zagra dla uczestników konferencji Snow & Music Days 2018

Ujawniamy kolejne szczegóły Snow&Music Days 2018!

Ujawniamy kolejne szczegóły Snow&Music Days 2018!

Nowe marki dołączają do Snow & Music Days 2018

Nowe marki dołączają do Snow & Music Days 2018

Znamy plan konferencji Snow & Music Days 2018

Znamy plan konferencji Snow & Music Days 2018