Data publikacji: 2020-04-27
, autor: Anna Nowak

Bezpłatne szkolenia online! Już 4000 osób skorzystało

Jak szybko dotrzeć z informacją do klientów? Na co zwrócić uwagę w komunikacji online? Jak zadać o  bezpieczeństwo pracowników i klientów?

e-świat.jpg

Niespodziewane sytuacje wymagają zdecydowanych działań. Reperkusje wywołane przez pojawienie się koronawirusa, odczuje z pewnością cała gospodarka. Na szczęście jednak, dzisiejsze technologie dają wiele możliwości, które mogą w prosty sposób przyczynić się do poszerzenia wiedzy.

Inter Cars postanowił wyjść do klientów, aby pomóc im odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Chociaż każdy warsztat to jednostkowy przypadek, to jednak pytania, które do nas spływały, pokazywały podobieństwo problemów, z którymi zderzają się właściciele serwisów, niezależnie od skali prowadzonego biznesu.

Organizacja webinaru to była najlepsza z możliwych opcji – mówi Marek Firlej, trener wewnętrzny Inter Cars.  Do tej pory zorganizowane zostały dwa spotkania, które zgromadziły łącznie ponad 4000 widzów! Co ważne, w ankiecie zorganizowanej tuż po wirtualnym spotkaniu, jego uczestnicy bardzo pochlebnie ocenili poziom retoryki – 90% wskazało, że webinar stał na wysokim lub bardzo wysokim poziomie.

Przypominamy, że w akcję zaangażowani są Part-nerzy Inter Cars: Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, Mann Filter, Filtron, Delphi, Febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, Osram, Magneti WeMarelli, Vredestein, Bridgestone, Goodyear.

WEBINARY(SZKOLENIA ONLINE)

ORGANIZOWANE PRZEZ INTER CARS TO  CYKLICZNE SPOTKANIA ON-LINE, KTÓRYCH  ZADANIEM JEST UDZIELENIE ODPOWIEDZI NA PYTANIA MECHANIKÓW I WŁAŚCICIELI  WARSZTATÓW.

W czwartek 21 maja o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejny webinar dotyczący zarządzania warsztatem w kryzysie.
Tym razem tematem przewodnim wirtualnego spotkania będzie: „Nowa grupa klientów. Jak ich zdobyć i zamienić na stałych klientów warsztatu?”


Aby zapisać się na wydarzenie, wystarczy wejść TUTAJ i wypełnić odpowiedni formularz. Zapisów można dokonywać również przez Katalog Online.

O kolejnych będziemy informowali na bieżąco na stronie www.intercars.com.pl oraz na www.facebook.com/InterCarsOfficial/

Podobne artykuły

W maju kolejny webinar od Inter Cars

W maju kolejny webinar od Inter Cars

Inter Cars Dolny Śląsk podsumowuje akcję Maska dla medyka

Inter Cars Dolny Śląsk podsumowuje akcję Maska dla medyka

Wymiana oleju silnikowego – kiedy i po co?

Wymiana oleju silnikowego – kiedy i po co?

Bezpieczna rodzina w podróży

Bezpieczna rodzina w podróży