Data publikacji: 2020-01-02

Złoty łańcuszek na Walentynki z Castrolem

Przez cały styczeń 2020 roku klienci Inter Cars mogą wziąć udział w nowej akcji promocyjnej organizowanej wspólnie z Castrolem, w której do wygrania są złote łańcuszki z zawieszką. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy zakupić oleje Castrol EDGE i Magnatec na określoną kwotę.

promocja_kup_oleje_castrol_edge_magnatec_zdobadz_lancuszek_1920x1080-min.jpg

Akcja promocyjna Walentynki z Castrolem wystartowała 2 stycznia, a jej zakończenie planowane jest na 31 stycznia lub wcześniej, w przypadku wyczerpania zapasu nagród. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zakupić premiowane oleje Castrol EDGE i Magnatec dostępne w ofercie Inter Cars o wartości 5 000 zł netto. Klient automatycznie zostaje wówczas laureatem promocji i otrzyma w nagrodę złoty łańcuszek z zawieszką.

Wartość zakupów netto liczona jest łącznie w całym okresie trwania promocji. Zakupy sumują się, a każdy klient może maksymalnie otrzymać trzy nagrody. Złote łańcuszki z zawieszkami wysłane zostaną do filii Inter Cars nie później niż trzy tygodnie od daty zakończenia promocji, tj. do dnia 21 lutego 2020 roku, w celu przekazania ich laureatom promocji.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars o statusach: agro, blacharnia, firma autobusowa, firma transportowa, sklep, sklepo-warsztat, warsztat,

warsztato-sklep oraz wulkanizacja z wyłączeniem klientów flotowych oraz sieci konkurencyjnych.

Pełny regulamin akcji oraz lista wszystkich indeksów ujętych w promocji dostępne są w Katalogu Online.