Data publikacji: 2022-01-03

Złoto dla ukochanej za zakup oleju Castrol

W związku z lutowym Świętem Zakochanych, Inter Cars zaprasza do udziału w wyjątkowej promocji. Za zakupy asortymentu marki Castrol, dokonane w styczniu, klienci otrzymają dodatkowo bon do wykorzystania w salonach biżuterii Apart.

Skorzystać z walentynkowej promocji mogą wszyscy klienci Inter Cars. Warunkiem jest zakupienie w styczniu olejów Castrol z linii: EDGE, Magnatec, Vecton i CRB. Zamówienia muszą być dokonane w oddziałach Inter Cars S.A. lub przez Katalog Online. Promocja obejmuje produkty we wszystkich pojemnościach opakowań.

Bony do salonów Apart będą przyznawane osobom, których wartość zamówienia przekroczy 4 000 zł. Wartość ta kumuluje się przez cały czas trwania promocji, tj. do 31 stycznia 2022 roku. Wyznaczone zostały trzy progi zakupowe, których przekroczenie wyznacza kwotę, jaką zasilone zostaną karty prezentowe:

  • 4 000 zł (netto) – bon o wartości 200 zł,
  • 7 000 zł (netto) – bon o wartości 400 zł,
  • 14 000 zł (netto) – bon o wartości 900 zł.


Jeden uczestnik promocji może otrzymać wyłącznie jedną z trzech wymienionych nagród. Progi zakupowe i wartości bonów nie sumują się. Maksymalna nagroda wynosi 900 zł.

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie opublikowanym w Katalogu Online.