Data publikacji: 2020-06-30
, autor: Jacek Żytnicki 

Zdobądź kartę BP za zakup olejów Castrol

Karta o wartości 50 zł czeka na każdego, kto do 31 lipca kupi jednorazowo oleje Castrol CRB, VECTON oraz oleje przekładniowe do samochodów ciężarowych za minimum 1000 zł netto. Szczegóły promocji poniżej.

57931.jpg

Sprzedaż premiowa rozpoczęła się 26 czerwca, a jej zakończenie planowane jest na ostatni dzień lipca bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów nagród. W akcji mogą wziąć udział wszyscy klienci zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych, a także klientów o statusie „detal” i „inne”.

Sprzedaż premiowa obowiązuje przy zamówieniach składanych w oddziałach Inter Cars i jest wówczas generowana przez sprzedawcę oraz za pośrednictwem Katalogu Online. Aby wziąć udział w promocji należy dokonać jednorazowego zakupu olejów Castrol CRB, VECTON oraz olejów przekładniowych do samochodów ciężarowych za min. 1000 zł netto. Tylko w takim przypadku klient otrzyma kartę BP o wartości 50 zł. Zakupy asortymentu nie sumują się przez cały okres obowiązywania promocji.

Liczba nagród przyznanych uczestnikowi akcji zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru. Każdy z uczestników może jednak otrzymać maksymalnie dziesięć kart. Nagrody zostaną wysłane do filii Inter Cars nie później niż do 31 sierpnia, a następnie przekazane laureatom sprzedaży premiowej.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.