Data publikacji: 2022-06-07

Zdobądź dwa koncentraty płynu chłodniczego za 1 zł

Do końca lipca trwa wspólna akcja promocyjna Hepu i Inter Cars, w ramach której kupując zestaw rozrządu z pompą wody lub bez klient może otrzymać w zamian atrakcyjną nagrodę za złotówkę.

Aby zostać laureatem promocji wystarczy zakupić asortyment objęty sprzedażą premiową, w tym przypadku zestaw rozrządu Hepu. Zakupu należy dokonać w jednym z oddziałów Inter Cars lub poprzez Katalog Online.

W przypadku spełnienia warunków objętych promocją klient może zakupić dwa koncentraty płynu chłodniczego za 1 zł netto łącznie (po 0,50 zł/sztuka). Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru, dokonanych w czasie trwania sprzedaży premiowej. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej nie sumują się.

W akcji może wziąć udział każdy klient krajowy zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars  o statusie warsztat, sklepo-warsztat, warsztato-sklep, sklep, firma transportowa, wulkanizacja, blacharnia, który dokona zakupu asortymentu sprzedaży premiowej z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.

Sprzedaż Premiowa rozpoczęła się 1 czerwca 2022 roku i potrwa do 31 lipca 2022 roku lub do wyczerpania zapasów nagród z możliwością przedłużenia przez organizatora. Szczegóły promocji dostępne są w Katalogu Online.