Data publikacji: 2021-06-01
, autor: Jacek Żytnicki

Wygraj koszulkę Aston Martin z limitowanej kolekcji

Do końca czerwca trwa wspólna akcja promocyjna Inter Cars i Total, w której klient kupując wybrane oleje otrzyma w nagrodę limitowaną koszulkę polo o wartości 350 zł.

Promocja Total Inter Cars.jpg

Aby zostać jednym z laureatów konkursu należy w okresie obowiązywania promocji zakupić oleje Total Quartz, Fluide, TRA, LHM lub Fluidmatic do samochodów osobowych w opakowaniach o pojemności 1l, 4l, 5l, 20l, 60l lub 208l za kwotę co najmniej 1 500 zł. Po spełnieniu tego warunku klient otrzyma w nagrodę ekskluzywną koszulkę polo Aston Martin o wartości 350 zł.

Zakupy dokonane podczas trwania promocji sumują się, a jeden uczestnik akcji może zdobyć maksymalnie trzy koszulki. Promocja dostępna jest dla klientów w oddziałach Inter Cars oraz w sprzedaży przez Katalog Online. W akcji mogą wziąć udział klienci krajowi Inter Cars, którzy dokonają zakupu asortymentu promocji z wyłączeniem klientów flotowych, hurtownio raz firm konkurencyjnych, a także klientów o statusach „detal” i „inne”.

Promocja trwa od dnia 01.06.2021 do 30.06.2021 roku lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenia jej przez organizatora. Pełny regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.