Data publikacji: 2020-06-10
, autor: Jacek Żytnicki

Promocja za zakup pomp hydraulicznych i szybkozłącz

9 czerwca rozpoczęła się akcja dla klientów z rynku agro, który mogą zdobyć w niej bezrękawniki w specjalnych cenach. Promocja potrwa przez miesiąc i zakończy się 10 lipca.

57244.jpg

W akcji promocyjnej uczestniczyć mogą wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars, którzy dokonają zakupu wybranego asortymentu, z wyłączeniem klientów o statusie „detal” oraz „inne”, a także klientów flotowych, hurtowych oraz firm konkurencyjnych.

Aby wziąć udział w promocji i móc zdobyć cenną nagrodę należy dokonać zakupu pomp hydraulicznych i szybkozłącz marki Bosch Rexroth, Hattat, Faster w kwocie 3000 zł netto. Po spełnieniu tego warunku klient otrzyma bezrękawnik w cenie 1 zł netto.

Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Liczba nagród przyznanych uczestnikowi zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru. Promocja dostępna jest dla klientów w oddziałach Inter Cars oraz w sprzedaży poprzez Katalog Online.

Sprzedaż premiowa rozpoczęła się 9 czerwca i będzie trwała do 10 lipca lub do wyczerpania zapasów nagród. Rozliczona zostanie po jej zakończeniu, a do 31 lipca 2020 roku wystawione zostaną odrębne zamówienia dla klientów spełniających warunki promocji.

Szczegóły i regulamin akcji dostępne są w Katalogu Online.