Data publikacji: 2019-04-08

Promocja Inter Cars i NRF

Do 30 czerwca trwa akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars decydując się na zakup kompresora klimatyzacji NRF, mogą nabyć w cenie 1 zł netto profesjonalną pastę do mycia rąk.

promocja_nrf_za_zakup_kompresora_pasta_do_mycia_rak_za_1zl_1920x1080_newsletter-min.jpg

Akcja rozpoczęła się 5 kwietnia i potrwa do 30 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością jej przedłużenia przez organizatora. Sprzedaż premiowa obejmuje zamówienia złożone w oddziałach Inter Cars i jest wówczas generowana automatycznie przez sprzedawcę oraz za pośrednictwem Katalogu Online. W akcji promocyjnej może wziąć udział każdy klient krajowy zarejestrowany w sieci Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.

Każdy klient, który podczas trwania promocji zakupi kompresor klimatyzacji marki NFR, zyskuje możliwość nabycia za 1 zł netto profesjonalnej pasty do mycia rąk. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta nie sumują się przez cały okres obowiązywania promocji.

Wspólna akcja Inter Cars i NRF trwa od 5 kwietnia do 30 czerwca. Jej szczegółowy regulamin znajduje się w Katalogu Online.