Data publikacji: 2021-06-02
, autor: Jacek Żytnicki 

Poczuj magię Euro i wygraj replikę mistrzowskiej piłki!

Piłkarskie mistrzostwa Europy z udziałem reprezentacji Polski coraz bliżej. Kibicuj Biało-Czerwonym z repliką piłki z turnieju! W jaki sposób zdobyć tę atrakcyjną nagrodę? Wystarczy wziąć udział we wspólnej promocji Inter Cars i Delphi!

Delphi Inter Cars Euro 2020.jpg

Przez cały czerwiec trwa akcja promocyjna, w której klienci, kupując części układu hamulcowego oraz elementów zawieszenia marki Delphi za kwotę minimum 1 000 zł netto, otrzymają w nagrodę replikę oficjalnej piłki Euro 2020. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta sumują się, a promocja dostępna jest dla klientów w oddziałach Inter Cars oraz w sprzedaży poprzez Katalog Online.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars, którzy dokonają zakupu asortymentu sprzedaży premiowej z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych, a także klientów o statusie „detal” i „inne”. Jeden uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie trzy nagrody.

Sprzedaż Premiowa trwa od dnia 01.06.2021 do 30.06.2021 roku lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenia jej przez organizatora. Pełny regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.