Data publikacji: 2020-01-02

Olej za olej od Comma

W pierwszych dniach nowego roku wystartowała wspólna akcja promocyjna Inter Cars i Comma. W jej ramach klienci, którzy zakupią olej Comma PROLIFE 5W30 5l mają możliwość nabycia dokładnie takiego samego oleju o pojemności 1 litra w cenie 5,50 zł netto.

Uczestnikami sprzedaży premiowej mogą być wszyscy klienci zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars o statusie: warsztat, sklepo-warsztat, warsztato-sklep, sklep, firma transportowa, wulkanizacja, blacharnia, klient hurtowy, firma transportowa-warsztat, firma autobusowa lub agro, którzy dokonają zakupu asortymentu Sprzedaży Premiowej w sieci Inter Cars S.A., z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.

Sprzedaż premiowa obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars i wówczas generowana jest przez sprzedawcę oraz poprzez Katalog Online. Uczestnik akcji musi wyrazić zgodę na zakup nagrody w cenie 5,50 zł netto/sztuka w momencie składania zamówienia u sprzedawcy Inter Cars. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi akcji zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru, dokonanych w czasie trwania Sprzedaży Premiowej.

Akcja promocyjna rozpoczęła się 2 stycznia i potrwa do 29 lutego 2020 roku lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenia jej lub skrócenia przez organizatora sprzedaży. 

Pełny regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.