Data publikacji: 2019-02-04

Odjechane korzyści z Inter Cars!

Od 28 stycznia do 3 marca 2019 roku trwa akcja sprzedaży pakietowej EXIDE „WNS Odjechane korzyści!”. Rejestracja pakietów, podobnie jak w poprzednich edycjach, możliwa będzie jeszcze dwa tygodnie od zakończenia „pakietówki”, czyli do 22 marca.

pakietówka_1920x1080.jpg
Nagrodami w akcji promocyjnej są karty upominkowe Orlen z możliwością wykorzystania ich na cały asortyment stacji paliwowych, nie tylko na samo paliwo, karty podarunkowe Euro oraz zestawy akcesoriów EXIDE – inteligentny prostownik i panel stanu naładowania.

W ramach promocji dostępnych jest sześć rodzajów pakietów, różniących się między sobą wielkością zrealizowanych zakupów. W trzech pierwszych honorowane są pakiet akumulatorów CENTRA/EXIDE zakupione w okresie trwania Promocji od Dystrybutora przeznaczone do dalszej odsprzedaży detalicznej przez Uczestnika. Zakupy o łącznej wartości nie mniejszej niż 3500 zł netto kwalifikują uczestnika do Pakietu autoSTART, o wartości nie mniejszej niż 7000 zł netto do Pakietu autoSPEED, a powyżej 14000 zł netto do Pakietu autoFORCE. Szczegółowe informacje związane z nagrodami w poszczególnych pakietach znajdują się w regulaminie promocji.

We wszystkich powyższych pakietach, przy zakupie minimum 10 sztuk akumulatorów CENTRA Start- Stop AGM/EXIDE Start-Stop AGM, wartość tych akumulatorów na fakturze liczona jest podwójnie do wartości pakietu.

Trzy kolejne pakiety dotyczą akumulatorów EXIDE Motorbike & Sport zakupionych w okresie trwania Promocji od Dystrybutora, przeznaczonych do dalszej odsprzedaży detalicznej przez Uczestnika. W tej grupie progi wynoszą kolejno 1300 zł netto, 3000 zł netto i 5000 zł netto. Szczegółowe informacje związane z nagrodami w poszczególnych pakietach znajdują się w regulaminie promocji.

Pakiety można zgłaszać za pomocą dedykowanej platformy www.wygrywasznastarcie.pl „Odjechane korzyści!”. Należy dokonać tego w nieprzekraczalnym terminie 14 dni liczonym od daty zakończenia sprzedaży premiowej. Akcja trwa do 3 marca 2019 roku.

Szczegółowy regulamin w załączniku.

Dołączony plik