Data publikacji: 2019-05-02

Kupuj elementy klimatyzacji Nissens i łap Cash Back

Od 6 maja do końca lipca 2019 roku trwa nowa akcja promocyjna, w ramach której klienci kupujący elementy klimatyzacji Nissens, mogą liczyć na zwrot Cash Back. W zależności od ilości kupionego asortymentu, zwroty mogą sięgać nawet 2 500 tys. zł.

NISSENS_WEJDŹ_DO_KONKURSU_A_OTRZYMASZ_ZWROT_W_CASH_BACK_rynek_osobowy_1920x1080_newsletter-min.jpg

Uczestnikami konkursu mogą być klienci, którzy w systemie sprzedażowym Inter Cars mają przypisane statusy podstawowe: blacharnia, firma transportowa, sklep, sklepo-warsztat, warsztat, warsztato-sklep, wulkanizacja, klient hurtowy, firma transportowa – warsztat, firma autobusowa lub agro.

Aby wziąć udział w promocji i być uwzględnionym w rankingu należy zrealizować minimalny próg zakupowy, którego wartość wynosi 2 500 zł netto. Asortymentem sprzedażowym objęte są wszystkie elementy klimatyzacji marki Nissens – chłodnice, osuszacze, kompresory i parowniki.

W zależności od miejsca w rankingu, uczestnik otrzyma adekwatny zwrot Cash Back. Nagrodzonych zostanie pięćdziesięciu najwyżej sklasyfikowanych uczestników konkursu, a łączna pula nagród wynosi ponad 30 tysięcy zł. Zwycięzca otrzyma zwrot w postaci FV korygującej na kwotę 2 500 zł, drugi w rankingu na kwotę 2 000 zł, a trzeci – 1 500 zł. Wielkość nagrody będzie malała aż do pięćdziesiątego miejsca w rankingu, za które przysługuje zwrot w wysokości 300 zł.

Do 15 sierpnia 2019 roku sporządzone zostaną rankingi końcowe, na podstawie których wyłonieni zostaną wszyscy zwycięzcy konkursu. Nagrody zostaną przekazane triumfatorom w formie rabatu posprzedażnego w postaci faktury korygującej wystawionej do zakupów w okresie promocji w terminie do 30 dni od dnia sporządzenia rankingu końcowego.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.