Data publikacji: 2022-07-27
, autor: Agata Wójcik

Kup wybrane produkty chemiczne i odbierz nagrodę

Zakup produkty chemiczne z naszej listy za kwotę odpowiadającą wartości jednej z apteczek, odbierz lampę warsztatową za 1 zł i wydłuż termin płatności całego pakietu do końca października.

Aby skorzystać z promocji, musisz kupić jednorazowo produkty chemiczne za kwotę odpowiadającą lub przekraczającą wybrany pakiet – apteczkę (małą, średnią lub dużą). Zakup ten musi być zrobiony w ramach formatki Apteczka Chemiczna 2022 – tylko w ten sposób automatycznie ustawi się termin płatności na dzień 31.10.2022 r.

Warunkiem wzięcia udziału w sprzedaży premiowej jest dokonanie – za pośrednictwem kanałów sprzedaży Inter Cars – zakupu produktów z asortymentu promocji, stanowiących wartość jednej z „Apteczek Chemicznych” o wartości minimum 2, 5 lub 8 tys. zł netto. Do każdej z nich przypisane zostały odpowiednie produkty promocyjne: do apteczki małej – 0XLT3014, do średniej – 0XLT3015, a do dużej – 0XLT3016 za 1 PLN.

Warunkiem odbioru nagrody i skorzystania z wydłużonego termin płatności do 31.10.2022 r. jest zgłoszenie do oddziału Inter Cars, do którego jesteś przypisany, chęci udziału w promocji i odnotowanie tego faktu w systemie.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie Wszystko dla warsztatu.