Data publikacji: 2021-05-04

Kup olej Castrol i zyskaj e-kupon Allegro

Decydując się na zakup olejów Castrol w kwocie 4 000 zł netto można otrzymać e-kupon Allegro o wartości 200 zł. Jakie są szczegóły promocji?

222222.jpg

Zasady promocji są proste – za skumulowane zakupy olejów Castrol wymienione w asortymencie sprzedaży premiowej w kwocie 4 000 zł netto uczestnicy promocji otrzymają jeden e-kupon Allegro o wartości 200 zł.

Które produkty są objęte promocją?

To oleje Castrol z linii: EDGE, Magnatec i GTX oraz oleje przekładniowe Castrol: Manual, Axle, Transmax, Syntrax i Syntrans, we wszystkich opakowaniach, dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars.

Ostateczna ilość nagród należna laureatowi zależy od wielokrotności pełnej kwoty 4 000 zł. Jeden klient może zdobyć maksymalnie trzy e-kupony. W promocji liczone są zakupy dokonane w oddziałach Inter Cars oraz przez Katalog Online.

Promocja trwa od dnia 4 maja br. do 30 czerwca 2021 r., lub do wyczerpania zapasów nagród. Końcowe rozliczenie sprzedaży premiowej wraz z wyłonieniem laureatów, którym zostaną przekazane nagrody, nastąpi do 7 dni roboczych od daty zakończenia okresu rozliczeniowego promocji, czyli nie później niż do dnia 9 lipca 2021 r. Przekazanie nagród nastąpi do końca lipca.

Uczestnikiem sprzedaży premiowej może zostać klient krajowy, zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars, o statusie: warsztat, warsztato-sklep, sklepo-warsztat, agro, blacharnia, firma autobusowa, firma transportowa, sklep, wulkanizacja, z wyłączeniem klientów flotowych, firm konkurencyjnych, a także klientów o statusach: detal, export, flota, inne, instytucje, klient hurtowy i przemysł.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.