Data publikacji: 2022-06-07

Kup beczkę oleju i odbierz 20-litrowe opakowanie w wyjątkowej cenie

Tylko do końca czerwca w sieci sprzedaży Inter Cars obowiązuje promocja, w której za zakup oleju DELVAC MX 15W40 w 208-litrowej beczce klient może zakupić dodatkowo 20 litrów tego samego oleju w atrakcyjnej cenie. Jakiej?

We wspólnej akcji Inter Cars i Mobil mogą wziąć udział wszyscy klienci dystrybutora zarejestrowani w sieci sprzedaży o statusie warsztat, sklepo-warsztat, warsztato-sklep, sklep, wulkanizacja, firma transportowa, firma autobusowa i firma transportowo-warsztatowa, którzy dokonają zakupu wybranego asortymentu z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.

Sprzedaż premiowa rozpoczęła się 2 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania zapasów nagród z możliwością przedłużenia przez organizatora. Akcja obowiązuje wyłącznie do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, w których jest ono generowane przez sprzedawcę Inter lub poprzez sprzedaż w Katalogu Online.

Aby zostać laureatem promocji wystarczy kupić beczkę oleju DELVAC MX 15W40 208 l. Wówczas klient zyskuje możliwość dokupienia tego samego oleju w 20-litrowym opakowaniu w cenie 50 zł netto.

Liczba nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru, ale jest ograniczona do maksymalnie trzech sztuk na osobę. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej sumują się przez cały okres trwania akcji.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.