Data publikacji: 2021-06-01
, autor: Jacek Żytnicki 

Karty podarunkowe BP za zakup olejów Castrol

Przez cały czerwiec trwa wspólna akcja promocyjna Inter Cars i Castrol, w której kupując wybrane oleje klienci otrzymają karty podarunkowe, pozwalające płacić  bezgotówkowo za dowolne zakupy na stacjach BP.

Promocja Castrol Inter Cars.jpg

Uczestnikiem sprzedaży premiowej może zostać każdy klient zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars o statusie: warsztat, warsztato-sklep, sklepo-warsztat, agro, blacharnia, firma autobusowa, firma transportowa, sklep i wulkanizacja z wyłączeniem klientów flotowych, firm konkurencyjnych, a także klientów o statusach: detal, export, flota, inne, instytucje, klient hurtowy i przemysł.

Sprzedażą premiową objęte są wszystkie oleje Castrol z linii: EDGE, Magnatec i GTX oraz oleje przekładniowe Castrol: Manual, Axle, Transmax, Syntrax i Syntrans, we wszystkich opakowaniach, dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars.

Za skumulowany zakup powyższych produktów w kwocie 4000 zł netto uczestnik promocji otrzyma kartę BP zasiloną kwotą 250 zł. To karta podarunkowa uprawniająca do bezgotówkowych płatności na stacjach BP. Ostateczna ilość nagród należna laureatowi będzie zależała od wielokrotności pełnej kwoty 4000 zł, przy czym jeden uczestnik promocji możemy otrzymać maksymalnie trzy karty.

Sprzedaż premiowa obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę, oraz poprzez Katalog Online. Końcowe rozliczenie akcji wraz z wyłonieniem laureatów, którym zostaną przekazane nagrody nastąpi do 7 dni roboczych od daty zakończenia okresu rozliczeniowego promocji, czyli nie później niż do dnia 09.07.2021 roku.

Akcja promocyjna rozpoczęła się 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2021 roku lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenia przez organizatora. Pełny regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.