Data publikacji: 2020-07-15
, autor: Jacek Żytnicki 

Akcja promocyjna na miechy Contitech i Phoenix

13 lipca wystartowała nowa promocja, w ramach której klienci, kupujący miechy wybranych producentów, mogą nabyć w cenie 1 zł netto koszulkę polo. Akcja potrwa miesiąc i zakończy się 13 sierpnia bieżącego roku.

promocja_contitech_phoenix_za_zakup_miechow_za300zl_koszulka_polo_za1zl_1920x1080_katalog-min.jpg

Uczestnikami sprzedaży premiowej mogą być wszyscy klienci krajowy zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych, a także klientów o statusie „detal” i „inne”. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zakupić miechy marki Contitech lub Phoenix za 300 zł netto, wówczas klient ma możliwość nabycia koszulki polo za 1 zł netto.

Liczba nagród przyznanych uczestnikowi akcji zależy od ostatecznej ilości zakupionego przez niego towaru w czasie trwania Sprzedaży Premiowej. Zakupy nie sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Promocja dostępna jest zarówno w oddziałach Inter Cars, jak i przy zamówieniach realizowanych poprzez Katalog Online.

Sprzedaż premiowa trwa od dnia 13.07.2020 roku do 13.08.2020 roku lub do wyczerpania zapasów nagród, z możliwością przedłużenia przez organizatora. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.