Data publikacji: 2018-07-27

Występy Bartka Ostałowskiego w sierpniu

Sierpień, podobnie jak lipiec, to bardzo intensywny czas dla ambasadora Inter Cars, Bartka Ostałowskiego. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów driftera, bowiem będą mieli kilka okazji, aby na żywo obejrzeć swojego idola.

IMG_4233(1).jpg
3. runda Drift Masters European Championship – Ryga 03-04.08

Już w pierwszy weekend sierpnia Bartek Ostałowski uda się do Rygi, gdzie podczas 3. rundy zawodów Drift Masters European Championship 2018 będzie rywalizował z innymi kierowcami o tytuł najlepszego driftera w Europie. Start w stolicy Łotwy będzie dla ambasadora Inter Cars pierwszym występem podczas tej imprezy w tym roku. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że obecność najlepszych kierowców i ryk ich maszyn, dostarczą kibicom niezapomnianych wrażeń.

Zlot Związku Harcerstwa Polskiego – Gdańsk 11.08

Kolejnym miastem, w którym będzie można spotkać Bartka, będzie Gdańsk. W dniach 6-16 sierpnia odbędzie się tam Zlot Związku Harcerstwa Polskiego. Podczas jego trwania będą organizowane wieczorne spotkania ze znanymi osobami – jedną z nich jest właśnie Bartek Ostałowski. Jego występ zaplanowany jest na 11 sierpnia.

4. runda Drift Masters European Championship – Toruń 17-18.08

Tym razem Drift Masters European Championship zawita do Polski, a konkretnie do Torunia. Miasto Mikołaja Kopernika będzie gospodarzem 4. rundy tego wydarzenia, które odbędzie się na legendarnej MotoArenie. Bartek Ostałowski wraz z innymi czołowymi zawodnikami europejskiego driftingu, będzie starał się dostarczyć zgromadzonym gościom masę emocji i wrażeń. Zapowiada się więc jedne z najbardziej widowiskowych wydarzeń motoryzacyjnych w naszym kraju.

4. runda Driftingowych Mistrzostw Polski – Trackwood, Węgry 24-25.08

Driftingowe Mistrzostwa Polski to impreza, której fanom motoryzacji nie trzeba przedstawiać. Tym razem zawodnicy rywalizujący w ramach tego wydarzenia udadzą się na Węgry, aby na torze Trackwood pokazać swoje umiejętności i oczarować tamtejszą publikę. Wśród nich będzie również Bartek Ostałowski.