Data publikacji: 2017-06-05

Wyścigowy weekend w Ułężu

Zawody z serii Inter Cars Classicauto Cup 2017 już na dobre zagościły w kalendarzu imprez motoryzacyjnych. Tym razem kierowcy spotkali się na terenie MotoParku w Ułężu.

Na linii startu trzeciej rundy Inter Cars Classicauto Cup pojawili się nie tylko kierowcy samochodów klasycznych i youngtimerów, ale również - w ramach WRC Challenge #CAC - konkurowali ze sobą zawodnicy samochodów nowych. W sobotę odbył się trening podzielony na dwie sesje oraz popołudniowy wyścig równoległy. W niedzielę rozegrany został natomiast puchar WRC Challenge #CAC oraz seria Inter Cars Classicauto Cup.

- Niedzielna rywalizacja składała się z dwóch przejazdów zapoznawczych oraz sześciu przejazdów mierzonych. Łączna długość odcinków przygotowanych przez nas w MotoPark Ułęż to około 35 km - mówi Wojciech Ważyński, organizator Classicauto Cup - W okresie wakacyjnym robimy krótką przerwę od wspomnianych cyklów, natomiast już 25 czerwca spotykamy się na torze w Białej Podlaskiej, gdzie odbędzie się pierwszy w historii naszego pucharu Race Day #CAC, czyli jedyne amatorskie wyścigi w Polsce – dodaje.

Zapisy, regulaminy i więcej informacji można znaleźć na stronie ClassicAutoCup.