Data publikacji: 2020-09-30

Ciekawe akcesoria do ciężarówki

Zawodowi kierowcy to specyficzna grupa klientów. Są wymagający,ponieważ wyposażenie ich pojazdu często jest zarówno miejscem pracy jak i zamieszkania. Doceniając ich wysokie standardy zakupowe, chcielibyśmy zaproponować akcesoria, po zakupie których nie pożałują wydanych pieniędzy.

Zdjecie główne do artykułu.jpgZawodowi kierowcy to specyficzna grupa klientów. Są wymagający, ponieważ wyposażenie ich pojazdu często jest zarówno miejscem pracy jak i zamieszkania. Doceniając ich wysokie standardy zakupowe, chcielibyśmy zaproponować akcesoria, po zakupie których nie pożałują wydanych pieniędzy.

Pierwszym urządzeniem jest radio CB oraz antena. Zestaw taki stał się już podstawowym wyposażeniem pojazdów użytkowych. Dla osób ceniących jakość połączenia chcemy polecić radiotelefon ALBRECHT AE-6491  (indeks: CBA 12648GW), który w połączeniu z anteną montażową SNAKE-27 (indeks: CBA 2204306.01) o długości 112cm stanowi zestaw gwarantujący niezakłócone rozmowy w każdych warunkach. Dodatkową zaletą AE-6491 jest głośnik wbudowany w przedni panel, co gwarantuje czystość odsłuchu rozmów nawet po zamontowaniu radia w kieszeni czy na górnej półce. W/w radio jest również przystosowane do podłączenia na 12V jak również 24V dzięki czemu możemy uniknąć transformatorów i przerabiania instalacji elektrycznych w pojazdach.

Pozostając w temacie elektroniki użytkowej coraz więcej kierowców nie wyobraża sobie jazdy bez wideo rejestratora. Kamery takie są bezsprzecznym dowodem w spornych sytuacjach. My polecamy jeden z produktów firmy X-BLITZ. Pierwszy to wideorejestrator P100 (indeks: XBL-CAR-DR021) który charakteryzuje się rozdzielczością 1920x1080, kontem widzenia 170° oraz sensorem firmy SONY. Drugi to natomiast kamera P500 (indeks: XBL-CAR-DR024) również z sensorem SONY nagrywająca obraz Full HD z prędkością 30 kl./sek.. Kamera mocowana jest do uchwytu magnetycznie a w zestawie z nią otrzymujemy aż trzy uchwyty. Dwa mocowane do szyby i jeden mocowany do statywu. Umożliwia to zabranie kamery ze sobą i przełożenie jej do drugiego pojazdu w razie potrzeby.

Następną grupą produktów, która patrząc za okna jest niezbędnym wyposażeniem, są lodówki samochodowe. Do wyboru proponujemy chłodziarkę termoelektryczną TropiCool TCX o pojemności 14l. (indeks: WAE 9600003805). Jej zasilanie to 12/24 lub 230V co podnosi jej mobilność dając możliwość ewentualnego przeniesienia jej do drugiego auta bądź do hotelu w przypadku wyjazdów rodzinnych. Dla podróżujących w długie trasy i mieszkających w swoich pojazdach rekomendujemy natomiast lodówkę kompresorową CoolFreeze CFX o pojemności 38l. (indeks: WAE 9600000472)., zasilaniem 12/24 i 230V posiadającą funkcję chłodzenia i mrożenia od 10°C do -22°C. Obydwie propozycje to produkty dostarczane przez firmę DOMETIC - lidera rynku jeżeli chodzi o mobilne rozwiązania chłodnicze do kamperów, łodzi i samochodów.

Każdy kierowca ma świadomość, że terminowe dotarcie na czas jest kluczowe. Nierzadko słyszymy o przypadkach przegryzienia wiązek elektrycznych w trakcie pauzy, która często wypada po za granicami miast. Aby się ustrzec takiego ryzyka polecamy zainwestować w ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni TRUCK SINGLE (indeks: AM 1C1NMBIC). Jest to urządzenie dedykowane do pojazdów ciężarowych, lecz w naszej ofercie można znaleźć całą gamę produktów o różnym zastosowaniu, łącznie z ochroną domów i magazynów.

Ostatnią grupą produktów, które chcielibyśmy zaproponować, są gadżety. Mogą się one przydać każdemu, kto lubi sobie ułatwiać życie. Pierwszy z nich to zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 PROFESSIONAL (indeks: XBL-CAR-ZG005). Pozwala on bezpiecznie rozmawiać przez telefon bez obawy o mandat. Podobnym zastosowaniem może pochwalić się urządzenie X300 Pro (indeks: XBL-CAR-ZG008).. Jest to transmiter łączący telefon z radiem w samochodzie i umożliwia odsłuch muzyki po przez głośniki auta. Jeżeli mówimy o korzystaniu w aucie z telefonu to warto, aby zawsze pozostawał naładowany. Uchwyt (indeks: MMT A158 UCH000116)z wbudowaną ładowarką indukcyjną będzie w tym przypadku świetnym rozwiązaniem. Grawitacyjny rodzaj mocowania ułatwia bezproblemowe wsadzanie i wyjmowanie urządzenia z uchwytu

Życząc wszystkim szerokich i bezpiecznych dróg zapraszamy na zakupy w naszych filiach oraz na sklepie https://intercars.pl/