Data publikacji: 2018-11-19

Pompy oleju oraz filtry układu HALDEX w ofercie Inter Cars

Do szerokiego grona produktów, dostępnych w ofercie Inter Cars, sukcesywnie dołączają kolejne. Jednymi z nowych pozycji na tej liście są produkty firmy BorgWarner.

BorgWarner.jpg

Wraz z początkiem listopada oferta Inter Cars została poszerzona o produkty producenta BorgWarner. Chodzi o części w zakresie asortymentu pomp oleju oraz filtrów do tzw. układów Haldex.

Produkty firmy Borg Warner są wykorzystywane zarówno przy okresowym serwisie układu (wymiana oleju co 30000 km, wymiana filtra co 60000 km), jak i podczas poważniejszych napraw, gdy awarii ulegnie pompa ciśnienia.

Powyższe działanie ma na celu zaspokojenie potrzeb klientów na wysokiej jakości produkty. Dziś oferta to 26 pozycji, które mają swoje zastosowanie we wszystkich 5 generacjach układu Haldex.

Przykładowe indeksy:

BW118574

BW118611

BW120359

Oddział, który zajmował się napędami Haldex (Haldex Traction) w ramach Grupy Haldex, został przejęty przez firmę BorgWarner w 2011 roku. Od roku 2013 nie wolno już używać znaku towarowego Haldex, natomiast oryginalne produkty są wciąż dostępne pod marką BorgWarner.