Data publikacji: 2020-07-20

ELEKTRONICZNE AMORTYZATORY MONROE® DO TWOJEGO POJAZDU

Amortyzatory Monroe Intelligent Suspension RideSense™ stanowią bezpośredni odpowiednik amortyzatorów z oryginalnego wyposażenia w pojazdach wyposażonych w technologię elektronicznego zawieszenia.

Monore.jpg
2_małe.jpg

Wyrusz w elektryzującą przejażdżkę z Monroe.

Zawieszenia pojazdów stają się coraz bardziej wyrafinowane. Wiodącym trendem jest zastosowanie wysoce zaawansowanych zawieszeń elektronicznych. Adaptacyjne lub półaktywne zawieszenia są wyposażone w elektroniczne amortyzatory, które dostosowują charakterystykę jazdy i prowadzenia pojazdu w zależności od preferencji kierowcy i zmian w środowisku jazdy.

Wiele popularnych marek samochodów osobowych oferuje modele wyposażone w adaptacyjne zawieszenie z portfolio produktów Monroe Intelligent Suspension. Te fabrycznie montowane systemy są często sprzedawane pod marką producenta samochodów, ale zostały one zaprojektowane i wyprodukowane przez inżynierów Monroe.

Aby wesprzeć klientów, których pojazdy są wyposażone w jedno z tych zaawansowanych zawieszeń elektronicznych, Monroe oferuje innowacyjne, wymienne elektroniczne amortyzatory Monroe Intelligent Suspension RideSense dla rynku wtórnego. Produkty te są identyczne z elektronicznymi amortyzatorami montowanymi jako oryginalne wyposażenie w wielu popularnych modelach pojazdów, dzięki czemu klienci mogą liczyć na podobnie wysoką wydajność jazdy po naprawie. Ta kompleksowa linia RideSense obejmuje 50 numerów części zamiennych obejmujących ponad 15 milionów pojazdów zarejestrowanych w regionie EMEA. Monroe oferuje również 5 lat gwarancji na Monroe Intellligent Suspension RideSense, gwarantując jakość i niezawodność.Produkt Monroe Intelligent Suspension RideSense jest doskonałym przykładem połączenia technologii Monroe OE i Aftermarketu. Jako dostawca OE, Monroe zyskuje wyjątkowy wgląd w pożądane przez producenta pojazdów cechy jezdne. Spełnienie wymagań OE jest również niełatwe, ponieważ oznacza to utrzymanie intensywnego nacisku na jakość w każdym procesie inżynieryjnym i produkcyjnym. W rezultacie, każdy amortyzator Monroe, zarówno dla rynku OE, jak i wtórnego, jest projektowany i produkowany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów pracujących w najnowocześniejszych obiektach. 

Przeczytaj więcej o Monroe Intelligent Suspension RideSense na stronie Monroe:

https://aftermarket.monroe.com/en-eu/products/light-vehicles/shock-absorbers/monroe-intelligent-suspension-ridesense.html