Data publikacji: 2023-09-07

Zmiany w Valeo Specialist Club - wymieniaj punkty na pieniądze!

Dzięki wprowadzonym zmianom, korzystanie z programu lojalnościowego Valeo Specialist Club staje się jeszcze bardziej wygodne. Od teraz zgromadzone punkty można łatwo wymienić na pieniądze na karcie Edenred. 

Specialist Club to program lojalnościowy Valeo, który dostępny jest na polskim rynku od 2019 roku. Aby zdobywać punkty za zakup produktów Valeo, wystarczy pobrać aplikację na smartfona i skanować kody z pudełek produktów. Dzięki aplikacji można również na bieżąco sprawdzać liczbę zebranych punktów.

Płać kartą Edenred i wydawaj tak, jak lubisz

Od teraz punkty zbierane za zakupy produktów Valeo w ramach programu Specialist Club można w dowolnym momencie wymienić na pieniądze. Pomaga w tym usługa wirtualnego portfela i cyfrowej karty przedpłaconej Edenred. Dzięki karcie można dokonywać zakupów w sklepach stacjonarnych i online, podobnie jak w przypadku standardowych kartach płatniczych.

Karty Edenred w ramach programu Specialist Club są wydawane bezpłatnie.

Aplikacja Specialist Club - jak ją znaleźć?

Aplikacja Valeo Specialist Club, niezbędna do uczestnictwa w programie, można znaleźć w sklepach App Store® i Google Play™. Wystarczy wpisać hasło "Specialist Club" w wyszukiwarce. Aplikację można również pobrać za darmo ze strony internetowej.

Aby pobrać aplikację bezpośrednio ze swojego smartfona, zeskanuj jeden z poniższych kodów:
Czytaj także: 

Wiadomości IC 98
Kupuj wózki narzędziowe w Inter Cars! 
Szkolenia Inter Cars Show Car we wrześniu 2023

Podobne artykuły