Data publikacji: 2021-03-30
, autor: Anna Nowak

Złap wielkanocne promocje Inter Cars

Nie przegap okazji! Złap Zajączka Inter Cars i wyciągnij z jego koszyczka najlepsze dla siebie promocje!

wielkanoc-peomocje-1170x658.jpg
promocja_ferodo_kup_elementy_ukladu_hamulcowego_ogrodniczki_za1zl_1920x1080_katalog.jpg
promocja_trw_za_zakup_czesci_ukladu_hamulcowego_zmywacz_do_hamulcow_1920x1080.jpg
promocja_delphi_kup_uklad_hamulcowy_wygraj_tshirt_1920x1080_katalog.jpg
bosch_za_zakup_czesci_ukladu_hamulcowego_plyn_za_1pl_1920x1080.jpg

Zajączek Inter Cars postanowił rozdać prezenty wszystkim naszym klientom. W tej chwili zaopatruje swój koszyczek podarunkowy i od 1 kwietnia rozpocznie wirtualny spacer, rozdając podarki każdemu, kto postanowi wziąć udział w poszczególnych zabawach.

Z roku na rok coraz bardziej popularny staje się w Polsce zwyczaj wręczania prezentów od zajączka wielkanocnego. Zabawa ta przywędrowała do nas z Niemiec, dlatego dużo bardziej znana jest i częściej kultywowana w zachodniej części naszego kraju. W tym roku to zmienimy!

Zabawa nr 1: Szkolenia

O każdej porze roku i w każdą pogodę szkolimy, uczymy, a najszybszym dajemy nagrodę!

Każdy, kto do 4 kwietnia zapisze się na jakiekolwiek płatne szkolenie kwietniowe otrzyma 20% rabatu.

Szczegółowy plan szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie https://intercars.com.pl/pl/osobowe/szkolenia/

Sprawdź Listę płatnych szkoleń w kwietniu

Zabawa nr 2: Bezpieczna wiosna z pewnymi hamulcami!

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata.

Nie ma więc nic ważniejszego niż hamulce auta Twego.

  • promocja na układ hamulcowy firmy Delphi

Każdy, kto w terminie od 6 do 30 kwietnia, zakupi układ hamulcowy firmy Delphi za minimum 600 zł netto, otrzyma T-shirt za złotówkę.

Szybsze samochody i lepsze drogi sprawiają, że coraz rzadziej myślimy o tym, z jaką prędkością poruszamy się po drodze. Niezwykle ważny jest więc nie tylko czas zatrzymania pojazdu, ale również przebieg i sposób całego procesu hamowania, a nawet możliwości, jakie daje nam technologia, aby ostrzegać kierowcę i wyprzedzać jego reakcję. Delphi biorąc pod uwagę wszystkie te parametry posiada w swojej ofercie szeroki asortyment części dedykowanych do układu hamulcowego. Dodatkowo ich specyfikacje odpowiadają tym oryginalnym. Wejdź do Katalogu Online i sprawdź asortyment promocji!

  • promocja na układ hamulcowy firmy Ferodo

Każdy, kto w terminie od 6 kwietnia do 9 maja, zakupi układ hamulcowy firmy Ferodo za minimum 800 zł netto, otrzyma ogrodniczki robocze za złotówkę.

Większość producentów części samochodowych uważa się za specjalistów w zakresie jakości. Ferodo jednak, mówiąc o walorach swoich produktów, podpiera się doświadczeniem i badaniami. Układ hamulcowy w samochodzie to jeden z tych elementów, którego zaniedbanie przekłada się w 100% na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Staranność wykonania i dbałość o skomplikowane szczegóły każdej z części to hasło przewodnie firmy Ferodo. Wejdź do Katalogu Online i sprawdź asortyment promocji!

  • promocja na części układu hamulcowego firmy TRW

Każdy, kto w terminie od 6 kwietnia do 31 maja, zakupi jednorazowo części układu hamulcowego firmy ZF, otrzyma zmywacz do hamulców za złotówkę.

Firma ZF Aftermarket w zakresie elementów układu hamulcowego do samochodów osobowych to lider w dziedzinie innowacji. Badania, nowe technologie i materiały to podstawy do wytworzenia bezpiecznych i trwałych części. Szeroka gama produktów spełniająca normy OEM to m.in.: bębny hamulcowe, szczęki, zestawy superkit skracające czas naprawy, linki hamulca ręcznego i sprzęgła oraz wysprzęgliki.

Wejdź do Katalogu Online i sprawdź asortyment promocji!

  • Promocja na części układu hamulcowego firmy Bosch

Każdy, kto w terminie do 30 kwietnia zakupi części do układu hamulcowego firmy Bosch za minimum 300 zł netto, otrzyma płyn hamulcowy za złotówkę.

Poszukując najlepszych i najbezpieczniejszych produktów oczekujemy dowodów, a nie marketingowych sloganów. Bosch szczyci się tym, że lubi konkretnie przedstawiać zalety swoich produktów. Pytany, dlaczego warto wybrać właśnie ich części mówi np. o tym, że firma przeprowadza testy w każdych możliwych warunkach, stosuje specjalny stop High Carbon HC, który gwarantuje dłuższy przebieg między wymianami tarcz hamulcowych, eliminuje drgania przez badania jakości i zapewnia jakość jaką mają oryginalne części.