Data publikacji: 2021-11-03

Zaawansowane rozwiązania diagnostyczne

W Delphi Technologies wierzymy, że każdy warsztat powinien mieć dostęp do najlepszej technologii i funkcjonalności niezbędnej do przeprowadzania napraw najwyższej jakości.

2021_10_IC WEB ARTICLE 1170x658.png

Jako pionierzy wiodących na rynku rozwiązań, opracowaliśmy nowe, rewolucyjne i intuicyjne rozwiązanie diagnostyczne o nazwie BlueTech.

Tester diagnostyczny BlueTech łączy w sobie zaawansowane urządzenie z rozbudowanym oprogramowaniem. To rozwiązanie diagnostyczne umożliwia warsztatom maksymalizację przychodów i rozwój potencjału. 


Najważniejsze funkcje:

 • Łączność WIFI i Bluetooth
 • Obsługa Passthru
 • Zintegrowany DoIP
 • CAN FD - 3 kanały
 • Odblokowanie bramki bezpieczeństwa
 • Zgodność z funkcją zdalnej diagnostyki
 • Wskaźnik stanu urządzenia diagnostycznego
 • Widok 360° na wielokolorowy wskaźnik
 • ... i wiele więcej!


   Doświadcz diagnostyki z BlueTech

   BlueTech oferuje szereg inteligentnych funkcji, unikalną konstrukcję oraz oprogramowanie dla bardziej płynnej i efektywnej diagnostyki. Warsztaty mogą korzystać z rozszerzonego zakresu obsługi pojazdów, dodatkowych funkcji, zintegrowanego wsparcia szkoleniowego i szybkiego czasu skanowania pojazdów, aby zmaksymalizować wydajność i przyspieszyć wzrost przychodów i rozwój biznesu.   Rejestrator danych rzeczywistych:

   Idealny do jednoosobowych testów drogowych. Wybierz parametry, naciśnij “nagraj” i przejrzyj po powrocie do warsztatu. Wewnętrzna pamięć o pojemności 4 GB zapewnia jeszcze więcej miejsca na zapisanie wszystkich danych, których potrzebujesz.


   Wielokolorowy wskaźnik 360°:

   Umożliwia sprawdzenie stanu urządzenia w dowolnym momencie pod każdym kątem i z każdej pozycji.


   Uniwersalność:

   Urządzenie może być stosowane do samochodów osobowych, lekkich pojazdów użytkowych, ciężarówek, autobusów i autokarów, a także przyczep.


   Monitor napięcia akumulatora:

   Nie pozwól, aby rozładowany akumulator pojazdu uniemożliwił Ci pracę.


   Łączność WIFI i Bluetooth z komputerem:

   Bezprzewodowa komunikacja zapewniająca swobodę pracy w dowolnym miejscu warsztatu, przy jednoczesnym. zachowaniu bezproblemowego połączenia z pojazdem.


   Zintegrowany DoIP:

   Nie ma potrzeby posiadania kabla adaptera DoIP. Dzięki wbudowanej funkcjonalności, tester może być podłączony bezpośrednio do pojazdów komunikujących się w standardzie DoIP.


   Wsparcie Pass-thru:

   Szybki i łatwy dostęp do aktualizacji sterowników.


   Kanały CAN FD:

   Przyszłościowe rozwiązanie umożliwiające diagnostykę w pojazdach wymagających protokołu komunikacji danych.


   Poznaj język BlueTech

   Nowy tester BlueTech został zaprojektowany od podstaw, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku części zamiennych. Panel z ikonami LED i pasujące do niego, kodowane kolorystycznie oświetlenie sprawiają, że obsługa urządzenia jest widoczna dla diagnosty pod niemal każdym kątem, co zapewnia szybkie i łatwe sprawdzenie stanu urządzenia po podłączeniu do pojazdu.