Data publikacji: 2019-05-13

Wystartowała V edycja Mistrzostw Kadry BHP

7 maja 2019 roku wystartowała V edycja ogólnopolskiego konkursu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Organizatorem akcji jest Koalicja Bezpieczni w Pracy, której Inter Cars jest aktywnym członkiem.

grafika_Mistrzostwa Kadry BHP.png

Mistrzostwa Kadry BHP to największy w Polsce konkurs branżowy, który nie tylko popularyzuje zagadnienia z zakresu BHP, ale przede wszystkim umożliwia stworzenie prestiżowego rankingu znawców tej tematyki.

Właśnie rozpoczynamy V edycję konkursu, który z roku na rok zyskuje na popularności. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zabraknie pasjonatów tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy. Udział w Mistrzostwach to dla nich nie tylko doskonała okazja sprawdzenia swojej wiedzy merytorycznej, inspiracja do jej poszerzania, ale również możliwość do spotkania się z ludźmi z branży i szansa na wygranie atrakcyjnych nagród – mówi Marek Maszewski, dyrektor działu nadzoru SEKA S.A. i przewodniczący Komisji Konkursowej.

W celu przystąpienia do I etapu konkursu wystarczy rozwiązać test jednokrotnego wyboru, składający się z 30 pytań. Jest on dostępny na stronie Mistrzostwa Kadry BHP 2019 do dnia 26 maja. Pięćdziesiąt osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, powalczy o tytuł Mistrza Kadry BHP w II etapie konkursu w dniach 7-10 czerwca. Będzie się on składać z 20 pytań zamkniętych oraz 5 wymagających opisowego rozwiązania. Pytania przygotował zespół ekspertów, który będzie również oceniał nadesłane prace, a najpóźniej 27 czerwca wyłoni Mistrza Kadry BHP. Organizatorem konkursu jest Koalicja Bezpieczni w Pracy, w skład której oprócz Inter Cars wchodzą takie firmy jak CWS, PW Krystian, Lafarge, TenCate SEKA S.A., DHL Parcel i DHL Supply Chain.

Należy podkreślić, że osoby pracujące dla Grupy Kapitałowej Inter Cars również mogą sprawdzić swoją wiedzę, jednak ze względów formalnych, nie będą oni klasyfikowani w konkursie.

Zachęcamy do udziału!