Data publikacji: 2019-02-21

Wystartował Supercar Club z Inter Cars

W połowie lutego wystartowała nowa akcja skierowana do klientów Inter Cars. Klienci zaproszeni do tego przedsięwzięcia w zamian za swoje zaangażowanie będą mieli okazję przeżyć niesamowite dwa dni, którego główną atrakcją będzie jazda samochodami na co dzień niedostępnymi dla przeciętnych osób.

Audi-R8-1.jpg
Ferrari-F12.jpg
DSC00652.JPG
Lamborghini-Huracan.jpg
DSC00683.JPG
Są szybkie, piękne i nieprzyzwoicie drogie. Ich widok u każdego fana motoryzacji powoduje szybsze bicie serca. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby kierowca, który usiądzie za ich sterami, mógł czerpać maksymalną radość i frajdę z jazdy. Mowa oczywiście o supersamochodach, które zrzeszone są w Supercar Club.

Inter Cars wspólnie z tym prestiżowym klubem postanowił zorganizować akcję, w której nagrodą główną będzie niezapomniany weekend spędzony za kierownicą tychże elitarnych pojazdów.

Promocja wystartowała na początku lutego i potrwa aż do końca sierpnia. Najlepsi klienci, którzy wykażą się największym zaangażowaniem, będą mieli okazję pojechać wspólnie z dystrybutorem w malowniczy region kraju, gdzie sprawdzą możliwości supersamochodów.

Już niedługo ujawniona zostanie pełna lista aut, które biorą udział w promocji.

Więcej informacji na temat samej akcji znaleźć można w Katalogu Online, a także uzyskać u swojego przedstawiciela handlowego.

Podobne artykuły