Data publikacji: 2023-08-18

Wiadomości IC 98 – zapraszamy do lektury

Letnie wydanie Wiadomości IC przynosi nową dawkę aktualności ze świata Inter Cars, poradniki dotyczące nowoczesnych usług warsztatowych oraz wskazówek, jak wykorzystać nowoczesne oprogramowanie Inter Cars dla usprawnienia pracy warsztatu. 

Wiadomości IC to branżowy magazyn dla profesjonalistów zajmujących się  naprawą i serwisowaniem pojazdów. Każde wydanie przynosi czytelnikom informacje o nowościach produktowych oraz artykuły techniczne, przygotowane przez ekspertów Inter Cars oraz specjalistów renomowanych marek części zamiennych.

Letnie nowości 

Pierwsze strony magazynu Wiadomości IC zawsze dostarczają czytelnikom ciekawe informacje o najnowszych działaniach podjętych przez firmęlub związanych z dystrybutorem organizacji. Tym razem trafią oni na relację z sukcesów zawodników sportów motorowych wspieranych przez Inter Cars oraz artykuł o inicjatywach społecznych Fundacji Inter Cars – programu stypendialnego Akcelerator oraz grantowego Drogowskaz.

Wyjątkowym tematem, przedstawionym w tym numerze jest  wywiad-rzeka z założycielem Inter Cars, Krzysztofem Oleksowiczem oraz Prezesem Stowarzyszenia Dystrybutorów Częsci, Alfredem Franke. W tej profesjonalnej publikacji  przedstawiona została fascynująca historia powstania Inter Cars oraz rozwoju branży dystrybucji części i naprawy pojazdów na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Kliknij, aby zobaczyć nowy numer!

Rozwijaj swoją firmę z Inter Cars 

Ważnym elementem Wiadomości IC jest sekcja „Nauka i rozwój”, w której eksperci wyjaśniają specjalistyczne zagadnienia, ważne z punktu widzenia serwisów motoryzacyjnych. W tym numerze na tapet został wzięty temat kalibracji ADAS oraz opłacalności inwestycji w sprzęt potrzebny do realizowania takich usług. W sekcji poświęconej ogumieniu czytelnicy znajdą z kolei obszerny materiał o różnorodnych oznaczeniach opon.

Ważnym temat aktualnego wydania magazynu jest Inter Cars e-Catalog. Na kilku stronach zostały opisane usprawniające prace w warsztacie, najważniejsze funkcje tego nowoczesnego narzędzia do wyszukiwania i zamawiania części. Wśród nich został oczywiście wspomniany innowacyjny sposób wyszukiwania przy pomocy automatycznego dekodowania VIN ze zdjęcia zrobionego smartfonem.

Bądź na bieżąco z ofertą

Wiadomości IC to magazyn dla profesjonalistów, którzy chcą być na bieżąco z tymt, co się dzieje w szybko rozwijającym się rynku motoryzacyjnym. Dlatego zawsze zawiera on bogaty zbiór materiałów renomowanych marek z branży części zamiennych – artykuły techniczne, informacje o nowych produktach oraz teksty o aktualnych trendach. Aby trafić na materiały, wystarczy zajrzeć do ostatniej, ale bardzo obszernej sekcji czasopisma – Dostawcy.


KLIKNIJ, ABY PRZECZYTAĆ NOWY NUMER!

Wiadomości IC - numer 98

Czytaj także:

Wiadomości ICnumer 97
Wiadomości IC – numer 96
Wiadomości IC numer 95
Inter Truck – numer 20


Podobne artykuły

Niemal 30% warsztatów w Polsce dołączyło do konceptów sieciowych

Niemal 30% warsztatów w Polsce dołączyło do konceptów sieciowych

Szybka obsługa wizyt online z Motointegrator.com w Inter Cars e-Catalog!

Szybka obsługa wizyt online z Motointegrator.com w Inter Cars e-Catalog!

MILWAUKEE® nowym partnerem sieci Q Service Castrol

MILWAUKEE® nowym partnerem sieci Q Service Castrol

Kogo spotkasz na Inter Cars Ikonach Motoryzacji?

Kogo spotkasz na Inter Cars Ikonach Motoryzacji?