Data publikacji: 2022-05-31
, autor: Mikołąj Rutkowski

Wiadomości IC 94 – lektura na lato

Wskazówki dotyczące usług związanych z akumulatorami, ułatwienia w prowadzeniu gospodarki odpadami w warsztacie oraz analiza zmian na rynku, jakie niesie ze sobą rozwój elektromobilności – to zaledwie część tematów, jakie poruszone zostały w nowym numerze Wiadomości IC.

Pomagamy otworzyć się na zmiany

W 94. numerze Wiadomości IC przyglądamy się możliwościom rozwoju warsztatu na rynku usług akumulatorowych – wskazujemy jak można zarabiać na nich przez cały rok oraz jakie urządzenia diagnostyczne są potrzebne, aby świadczyć je na najwyższym poziomie.

Osoby zainteresowane postępującymi zmianami w motoryzacji, związanymi z dążeniem do elektromobilności, zapraszamy do lektury wywiadu z Krzysztofem Soszyńskim, Wiceprezesem Grupy Kapitałowej Inter Cars. Omawia on jej przyczyny, możliwe skutki oraz wskazuje, jak warsztaty oraz aftermarket mogą na nich skorzystać.

Produkty, szkolenia, poradniki

Na stronach poświęconych szkoleniom przypominamy o trwającym projekcie Show Car, czyli cyklu mobilnych szkoleń, które docierają do większych i mniejszych miejscowości w całej Polsce oraz prezentujemy nowe Centrum Szkoleniowe Inter Cars w Czosnowie.

Tradycyjnie na stronach naszego magazynu czytelnicy odnajdą bogaty zbiór informacji produktowych, poradników oraz instrukcji technicznych, w tym dotyczących tematów szczególnie aktualnych o tej porze roku – akumulatorów z wakacyjnego segmentu kamperów, klimatyzacji oraz silników do łodzi rekreacyjnych.

Rozwijaj swój biznes razem z Inter Cars

Wiadomości IC to magazyn dla profesjonalistów branży motoryzacyjnej. Właściciele warsztatów i mechanicy znajdą w nim informacje z rynku, nowości produktowe, zapowiedzi szkoleń i wydarzeń organizowanych przez Inter Cars oraz użyteczne poradniki i instrukcje techniczne.

CZYTAM

Magazyn Wiadomości IC dostępny jest w formie elektronicznej oraz drukowanej. Zachęcamy do jego lektury oraz do śledzenia stron internetowych Inter Cars oraz naszych kanałów w mediach społecznościowych.