Data publikacji: 2021-12-06
, autor: Mikołaj Rutkowski

Wiadomości IC 92 – zimowy numer już dostępny!

Do polskich mechaników i właścicieli warsztatów  trafił właśnie 92. numer Wiadomości Inter Cars. Czytelnicy dowiedzą się m.in.: jak odpowiednio zająć się odpadami w swoim warsztacie, poznają korzyści wynikające ze współpracy z sieciami serwisowymi QSC oraz platformą Motointegrator.com, a także  zapoznają się z dodatkowymi usługami Inter Cars – wypożyczalnią narzędzi i infolinią ekspercką.

Wiadomości Inter Cars - nr 92 (grudzień)

W grudniowych Wiadomościach Inter Cars obszernie przedstawiamy zakres dodatkowych korzyści, jakie wynikają ze współpracy z Inter Cars. Wśród nich  m.in.: usługi środowiskowe, oprogramowanie warsztatowe oraz możliwości korzystania z różnorodnych rozwiązań wspierających rozwój serwisów.

W zimowym wydaniu magazynu nie zabraknie również najświeższych wieści ze świata Inter Cars, informacji o nowych produktach oraz instrukcji technicznych i materiałów poradnikowych dla warsztatów.

Jesteśmy dla Ciebie!

Wiadomości IC dostępne są w formie drukowanej i elektronicznej. Dzięki temu zawsze są w zasięgu Twojej ręki. W każdej chwili możesz po nie sięgnąć i znaleźć w nich przydatne informacje.

CZYTAM

– Magazyn Wiadomości IC wydawany jest od kilkunastu lat. Własne czasopismo pozwala nam zaprezentować klientom i partnerom nie tylko najciekawsze produkty czy usługi, które oferujemy, ale również informacje dotyczące samej spółki i jej działania na rynku. Cieszymy się, że możemy współtworzyć i dzielić z dostawcami ten tytuł, ponieważ w ten sposób wszyscy jesteśmy częścią zmian na rynku aftermarketowym – deklaruje redakcja magazynu.