Data publikacji: 2021-10-13
, autor: Mikołaj Rutkowski

Wiadomości IC 91 – porcja przydatnych informacji z branży

Do rąk naszych klientów trafił już nowy numer Wiadomości Inter Cars. Przeczytać go można zarówno w formie drukowanej, jak i online na naszej stronie internetowej.

Wiadomości IC 91.png

W 91 numerze Wiadomości IC zaglądamy za kulisy działania ILS, czyli spółki logistycznej Grupy Inter Cars. Czytelnicy dowiedzą się, jakie zastosowane w niej rozwiązania pozwalają na oferowanie naszym klientom tak szybkiej i pewnej dostawy zamówionych produktów . W obszernym wywiadzie opowiada o nich m.in. Wojciech Aleksandrowicz, Dyrektor Zarządzający ILS.

W nowym wydaniu nie zabrakło też informacji o dynamicznym rozwoju sieci serwisów Q Service Castrol, możliwościach oferowanych warsztatom przez platformę Motointergrator.com oraz relacji z międzynarodowej rywalizacji młodych mechaników w ramach konkursów Young Car Mechanic oraz EuroSkills.

W sekcji produkty czytelnicy mogą tradycyjnie zapoznać się z nowościami w ofercie Inter Cars oraz poradnikami dotyczącymi wybranych układów serwisowanych pojazdów. Tym razem przedstawione zostały m.in. możliwe przyczyny bicia tarczy hamulcowej, przesłanki do wymiany piór wycieraczek oraz metody analizy usterek sond lambda.

W Wiadomościach IC rozpoczęliśmy także pierwszy etap przygotowań do zimy. W tym w numerze zaprezentowaliśmy zimowe nowości w segmencie opon oraz przypomnieliśmy, jak istotny o tej porze roku jest niezawodny akumulator.

CZYTAM

Czym są Wiadomości IC?

Wiadomości IC to miejsce, w którym każdy mechanik, właściciel warsztatu i pasjonat motoryzacji może w jednym miejscu zapoznać się z informacjami o różnorodnych produktach, wskazówkami dotyczącymi napraw i serwisowania pojazdów oraz aktualnymi promocjami dla klientów Inter Cars.

Ponadto w każdym numerze publikujemy informacje ze świata Inter Cars. Otwarcie komunikujemy, jak funkcjonuje nasza firma i w jaki sposób rozwijamy usługi usprawniające prace warsztatów w Polsce i Europie. Stale relacjonujemy również wydarzenia, w których bierzemy udział i które wspieramy.

Zachęcamy do lektury magazynu oraz śledzenia naszej witryny online.