Data publikacji: 2021-06-28
, autor: Anna Nowak

Wiadomości IC 90 – sprawdź co u nas słychać!

W czerwcu do klientów trafił kolejny numer Wiadomości IC.

Wiadomości nr 90.png

Znajdują się w nim m.in. najnowsze informacje na temat dwóch kampanii: razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy oraz pomagamy pomagać. Przedstawiamy kolejne funkcje e-Catalogu i informujemy co słychać w Q Service Castrol oraz kto wygrał polski finał Young Car Mechanik i jak wyglądają przygotowania do EuroSkills. Przedstawiamy też wiele innych ciekawostek z życia i działalności Inter Cars.

Tradycyjnie zapraszamy również do sekcji produkty, w których przedstawimy nowe, ciekawe marki oraz polecane produkty sprzedawane w sklepach stacjonarnych i internetowych Inter Cars.

W czerwcowym wydaniu znajdziesz np. porady dotyczące doboru i montażu zawieszenia Eibach, NRGkick 2, czyli rynku elektromobilności, EBC Brakes przedstawi swoją tęczową paletę klocków hamulcowych oraz sekcja motocyklowa poleci produkty i producentów rynku moto.

Nie mogło również zabraknąć sekcji przygotowanej przy współpracy z naszymi najlepszymi producentami części. Znajdziesz tam porady ekspertów, informacje o produktach i promocjach.

Dzięki temu, iż Wiadomości IC pojawiają się zarówno w formie drukowanej jak i e-wydania, jesteśmy zawsze w zasięgu Twojej ręki. Kiedy tylko masz ochotę lub znajdziesz odrobinę czasu, zaglądaj na łamy Wiadomości IC +i szukaj informacji, które mogą Ci się przydać.

CZYTAM

Dlaczego powstał projekt Wiadomości IC?

Początkowo chcieliśmy stworzyć miejsce, które zbierałoby produkty, porady i promocje zarówno nasze, czyli firmy Inter Cars, jak i dostawców, których produkty możesz znaleźć w naszych sklepach i katalogach.

Chcieliśmy tworzyć, wspierać i ułatwiać dostarczanie, dzięki stałej i przejrzystej komunikacji. Dziś projekt ten przerodził się w coś więcej. Dzięki Wiadomościom IC mamy możliwość pokazania naszym klientom i partnerom co u nas słychać. Wspólnie świętujemy i pomagamy sobie nawzajem. Komunikujemy nowe relacje i partnerskie spotkania biznesowe oraz przedstawiamy nowe, wartościowe marki i ich oferty.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Podobne artykuły

Kiedy wymienić klocki hamulcowe?

Kiedy wymienić klocki hamulcowe?

Wszystko o Katalogu Online, e-Cat oraz e-Sowie

Wszystko o Katalogu Online, e-Cat oraz e-Sowie

#pomagamypoamgać – opony dla placówek medycznych

#pomagamypoamgać – opony dla placówek medycznych

Bezpieczna rodzina w podróży

Bezpieczna rodzina w podróży