Data publikacji: 2018-09-25

Wiadomości IC 78 już są!

Aktualności z życia grupy Inter Cars, porady techniczne, a także nowości od producentów części samochodowych – te i wiele innych informacji tradycyjnie znaleźć można w najnowszym, 78. numerze Wiadomości IC. Te niedługo trafią w ręce czytelników.

Wiadomosci78_3d.png
W78Slider1310x380.jpg
W77Slider1310x380.jpg
W środku najnowszego wydania magazynu Wiadomości IC tradycyjnie poruszonych zostało wiele przygotowanych przez ekspertów Inter Cars informacji o nowościach w asortymencie firmy, w tym również porady dla warsztatowców.

Gwiazdą tego numeru została Margaret, która już w grudniu zagra wyjątkowy koncert w Alpach dla klientów Inter Cars. Będzie to możliwe, dzięki akcji Snow&Music Days 2018, która również została skrupulatnie opisana w tym wydaniu.

Oprócz tego w najnowszych Wiadomościach znalazły się przydatne informacje na temat narzędzi ułatwiających pracę właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych np. stale rozwijany Katalog Online, Bio Service czy program e-Sowa. W bieżącym numerze nie mogło również zabraknąć takich rubryk jak Turbo Wywiad, Mr.&Mrs. Gadget i wielu innych.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi do klientów Inter Cars w całej Polsce.

E-wydanie można znaleźć tutaj